« zpět

Bytové doplňky

Nejnovější Nejčtenější
Jak vybrat levné bavlněné povlečení

Ložní povlečeníje pro nás v dnešní době klasika, neumíme a ani nechceme si bez něj život představit. V dřívějších dobách to tak ale nebylo. Předtím, než se lidé naučili zpracovávat rostlinná vlákna na výrobu textilií, bylo běžné používat na přikrývání pouze kožešiny.… »

Bytové doplňky
Textilní dekorace do panelového bytu

Rozhodli jste se změnit vzhled svého bytu. Patrně jste usoudili, že nutně potřebuje změnu. Pak tedy vězte, že tou nejsnadnější změnou, která je rychle uskutečnitelná, nevyžaduje velkých investic ani příliš práce, je právě změna textilních bytových dekorací. »

Bytové doplňky
Ložnice na celý život – čemu věnovat pozornost, abyste se v ní cítili dobře

Ložnice na celý život je oblíbené klišé. Samozřejmě málokomu vydrží až do konce života v taková, jaká byla při prvním nastěhování. Móda se mění a nikdo o to ani nestojí. Sem tam vymalujete, změníte barvy a tapety, koupíte nové závěsy na okna, možná i konzole nebo renovujete… »

Bytové doplňky
Moderní odpadkové koše pro Váš byt

Také nechcete, aby tvář Vašeho interiéru kazil vzhled odpadového koše? Dopřejte svému bytu moderní odpadové koše s atraktivním designem! Poradíme Vám, kde je pořídit!    Odpadové koše jako doplněk interiéru. Do odpadového koše házíme všechno, čeho se… »

Bytové doplňky
Jak vybrat vhodný světelný zdroj do panelového bytu

V předchozích článcích jsme si vybírali svítidla do našeho bytu. Výběrem svítidla jsme však vybrali jen polovinu světla. Stejně důležitý je i výběr správné žárovky. »

Bytové doplňky
Chcete do koupelny konečně bezpečné osvětlení?

Základním předpokladem koupelnového osvětlení musí být bezpečnost. V opačném případě se totiž může stát, že světlo v koupelně, které nesplňuje přísné normy, může ublížit vám nebo komukoli z vaší rodiny. »

Bytové doplňky
Koupelnové doplňky podstatné maličkosti pro panelový byt

Při zařizování koupelny věnujeme velkou pozornost výběru baterií. Máme z čeho vybírat – na trhu je velký výběr klasických, pákových, nerezových, zlatých, ze zvlášť odolného plastu, barevných. Vybíráme jeden typ a styl, který bude odpovídat ostatnímu vybavení koupelny. »

Bytové doplňky
Světelný zdroj LED jako běžné osvětlení v panelovém bytě

LED je v současnosti dostatečně výkonným světelným zdrojem a lze již realizovat osvětlení domácnosti nebo kanceláře srovnatelné s jinými běžně používanými světelnými zdroji. »

Bytové doplňky
Světlo v interiéru panelového bytu

Světlo je pro člověka symbolem života. Potřebujeme je k bydlení stejně jako vzduch k dýchání. Sluneční paprsky vždy rozzáří nejen den, ale zlepší každému z nás náladu. A když se večer sešeří, pak musí od soumraku do úsvitu prosvětlit naše domovy umělé osvětlení. »

Bytové doplňky
Vybíráme osvětlovací tělesa do panelového bytu

V interiérech má světlo nezastupitelnou úlohu. Nahrazuje sluneční světlo a uspokojuje tak jeho potřebu fyziologickou, projevující se v oblasti hygieny a psychické pohody. »

Bytové doplňky
  1 2 3  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »