« zpět

Vychytávky do kuchyně - rady a tipy nejen pro panelákové kuchyně

Nejen panelákové kuchyně jsou dnes plné vymožeností, přístrojů a domácích spotřebičů, které za vás udělají téměř vše. Jaké jsou nové trendy ve světě kuchyní, a jaké vychytávky do kuchyně Vám zpříjemné práci Vám aktuálně představíme právě v naší rubrice vychytávky do kuchyně.

V naší sekci najdete články od předních dodavatelů a výrobců, kde vám podarí od řešení úložných prostor až po vestavbu americké lednice...

Nejnovější Nejčtenější
Zabezpečujeme kuchyň pro naše děti - Základní informace

Kuchyně je místem, kde tráví rodina nejvíce času. Zejména při vaření zde však na dítě číhá celá řada nebezpečí. Ve věkové kategorii do čtyř let je nejčastější příčinou vážných popálenin opaření, u dětí starších jedenácti let jde o popáleniny způsobené elektrickým proudem… »

Vychytávky
Retro nebo futuristickou kuchyň?

Při výběru můžeme zvolit kuchyň klasickou, rustikální, retrospektivní nebo kuchyň futuristickou. Mezi používané materiály patří dřevo, masivní materiály, fólie, matné a strukturované laky, vysokotlaké fólie, dýhy, hliník a sklo. Celodřevěné kuchyňské sestavy navozují pocit… »

Vychytávky
Chcete jíst chutně a při tom zdravě?

Začněte od píky – nákupem kvalitního nádobí!Pryč jsou doby nevzhledných opálených hliníkových hrnců. Mottem současné moderní kuchařky a kuchaře je vařit zdravě a s nejmodernější technikou. A co je zdaleka nejdůležitější při přípravě chutných a přitom zdravých pokrmů?… »

Vychytávky
Nová kolekce od AEG je opravdu Neue Kollektion

Budoucnost kuchyňských spotřebičů od AEGKaždý spotřebitel ví, že ne všechno, co je uváděno na trh jako novinka, je skutečně lepší než starší nabídka. V případě nové kolekce kuchyňských spotřebičů přední německé značky, která svou novost odvážně zdůrazňuje svým názvem, ale… »

Vychytávky
Nardi - Specialista na rustikální styl

Nardi je tu pro Vás již 50 let Od roku 1958, v letech kdy se v Itálii rodil italský design – styl, který dosáhl takovou popularitu a důvěryhodnost, že se proslavil po celém světě a stal se emblémem krásy, kvality a elegance. Italský design je kulturní prvek, který odjakživa… »

Vychytávky
Zjedodušujeme si práci v nové kuchyni

Snaha šetřit čas a co nejvíce zjednodušit práci v kuchyni je hlavním kritériem při prosazování nových trendů v kuchyňských sestavách. Chceme ušetřit čas potřebný na přípravu jídel, na úklid, údržbu a ošetřování kuchyňského nábytku i jednotlivých spotřebičů. »

Vychytávky
Kuchyňské spotřebiče NARDI - osvědčená značka „MADE IN ITALY“

Italská firma NARDI přichází s novou nabídkou moderních vestavných spotřebičů pro rok 2012/13. Italský styl se svou popularitou a důvěryhodností, které ho proslavily po celém světě a staly se emblémem krásy, kvality a elegance, představuje novou řadu vestavných trub linie… »

Vychytávky
Seriálová kuchyň může být i Vaše

Možná to je pro některé z nás překvapením, ale kuchyně, které pravidelně vídáme v našich oblíbených seriálech, nemusí být pouhými nastrčenými rekvizitami. Například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se můžeme nechat inspirovat skutečnou kuchyní, kterou si můžeme dokonce… »

Vychytávky
Nakupujeme myčku nádobí pro panelový byt - Šetříme vodu a energii

Myčky nádobí jsou nepostradatelnými pomocníky v domácnosti. Šetří čas, vodu, energii a tím i vaše peníze. Zbavují vás, často nenáviděné činnosti, mytí nádobí. »

Vychytávky
Papiňák aneb vařte rychleji, vařte pod tlakem!

Někteří domácí pomocníci nejsou poháněny elektrickým proudem, ale zabydleli se v našich kuchyních velmi rychle a již dávno a jejich místo je nezaměnitelné. Za zmínku stojí třeba klasika našich maminek tzv. „papiňák". Není to právě elektrospotřebič, ale, díky svým vlastnostem… »

Vychytávky
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »