« zpět

Panelové a bytové domy

Panelákové domy jsou nejčastěji ve správě bytových družtev. Moderní panelák pomáhá všem bytovým družstvům se zateplením rekontrukcemi, legislativou, financováním...

Nejnovější Nejčtenější
Podmínky dotací na zateplení bytových domů jsou v současné době velmi výhodné

Vyšší podpora, než jaká je v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP), se v tomto programovacím období (2014–2020) již nedá očekávat. Proto je důležité, aby zpozorněli všichni ti, co uvažují o zateplování či pořízení fotovoltaických kolektorů, případně… »

Zateplení domu
Zateplovat? Vyplatí se to? Určite ano!

Ušetřete až 50% teplaMůže být i vyšší. Záleží na tom, jak se to udělá. Vzít polystyren a nalepit ho zvenku na stěny domu, umí kde kdo. Ale jde o to, jakou tloušťku má ten polystyren mít, jaký druh polystyrenu to má být a jak ho připevnit. Jde o to, aby zateplení vydrželo… »

Zateplení domu
Zateplení domu a jeho celková revitalizace

Ocenění dobré práceIng. Aleš Kocourek, jednatel společnosti KASTEN je rád, když takový dopis přijde. Dokládá, že heslo, které má KASTEN na štítu „Za skvělou stavbou pečlivá firma”, nelže. „Svou roli, mj., na téhle stavbě sehrál velký a aktivní zájem ze strany orgánů družstva.… »

Zateplení domu
Povinnosti majitele budovy k provozování výtahu

Zanedbané a neudržované výtahy představují nemalé riziko ohrožení života či zdraví, o čemž nás aspoň jednou týdně přesvědčují televizní nebo novinové zprávy v rubrice nehod a neštěstí. »

Výtahy
Plastová okna

Okna z plastu se u nás začala používat teprve v posledních desetiletích, nicméně jejich nabídka je široká. Životnost těchto oken je menší než v případě oken dřevěných. »

Výměna oken a dveří
Markýza - stín pro panelový byt

Velmi populárním způsobem jak zabránit slunečním paprskům v přehnané míře prosvěcovat panelový byt je použití výsuvných markýz. »

Balkóny a lodžie
Dveře v panelovém domě

Dveře jsou stejně jako okna určitým předělem mezi naším domovem a vnějším prostředím. Chrání nás před zimou i horkem, před zloději i okolním světem. Ještě víc než od oken požadujeme od nich, aby nám zaručily určité bezpečí proti nezvaným návštěvníkům. »

Výměna oken a dveří
Okna - Zasklíváme okna v panelovém domě

Na okna jsou kladeny vysoké nároky z hlediska minimalizace tepelných ztrát. Hlukovou neprůzvučnost oceníme zejména v rušnějších místech, nebo ve městě. Řešením těchto nároků je správné zasklení oken. »

Výměna oken a dveří
Výtahy - noční můra majitelů domů, nebo zbytečná obava?

Jednou ze základních povinností majitele domu je povinnost zajistit monitoring skutečného technického stavu výtahů, provádět opatření k zajištění bezpečného provozu a starat se o zajištění stavu zařízení v souladu s platnou legislativou. »

Výtahy
Zimní zahrada

Vydáme-li se po stopách zimní zahrady směrem do minulosti, dovedou nás do Anglie sedmnáctého století, ke kamenným stavbám, které však měly více oken než běžný dům. »

Balkóny a lodžie
  1 2 3 4  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »