« zpět

Elektro a spotřebiče

Domácí spotřebiče jsou nedílnou součástí moderního bydlení. Díky rychlému vývoji trendů a technologií je těžké se dnes orientovat ve výběru lednice, šuplíkového mrazáku, kávovaru a dalších vymožeností, které nám každodenně usnadňují život. Věříme, že vám přineseme jen ty nejlepší informace z daného segmentu.

Nejnovější Nejčtenější
Švýcarská značka JURA představuje exkluzivní model WE6

Švýcarský výrobce exkluzivních kávovarů si potrpí na několika základních hodnotách, a to na precizním zpracování, moderních technologiích a elegantním vzhledu. Profesionální přístroj s propracovanými detaily dokonale rozemele kávová zrna, ze kterých vykouzlí lahodné espresso… »

Elektro a spotřebiče
Jak na výběr domácí vinotéky?

Při výběru domácí vinotéky je třeba brát zřetel hned na několik parametrů: Rozměry / kapacita Design Účel použití Způsob chlazení Celková konstrukce Výběr značky Rozměry/kapacita: Asi první, co by jste před nákupem chladničky na víno měli zvážit… »

Elektro a spotřebiče
Dokonalý kávovar pro domácnost

Mezi hlavní přednosti kávovaru Catler ES 8012 patří moderní design, funkce Thermoblock, tlak čerpadle 15 barů, integrovaný mlýnek na kávu s kovovými mlecími kameny a nastavitelná hrubost mletí. Opravdu dobré espresso můžete připravit jen z čerstvě namleté kávy. Ta totiž… »

Elektro a spotřebiče
Indukce v netradiční podobě

Nikdo si nejspíš neumí představit kuchyň bez varné desky. Jakou ale v široké nabídce vybrat? Vsaďte na indukci, svou rychlostí předčí i plyn, či rychlovarnou konvici a úsporou to sklokeramické elektrické desce také klidně natře. Navíc se dnes nemusíte omezovat na tradiční… »

Elektro a spotřebiče
Užiteční pomocníci

V dnešní uspěchané době se maximálně snažíme využít čas k vaření a zlepšení tohoto procesu pomocí kuchyňských drobných spotřebičů. Mezi tyto moderní úsporné pomocníky patří zejména varná konvice, espresso, multifunkční mixér, topinkovač, kráječ. »

Elektro a spotřebiče
Kavárna doma v paneláku

Máte rádi espresso? My také! A kdo by si nechtěl připravit kvalitní domácí espresso? Espresso kávovary NIVONA Vám tento zážitek dopřejí!   Již od 8999 Kč si můžete pořídit Váš vlastní kávovar na výrobu espressa. Nabízíme slevu až 30.8 %! Vybrat si můžete z plně… »

Elektro a spotřebiče
Elektroinstalace v rekonstruovaném domě - Jak na silové zásuvky?

Skoro každému z nás se zdá počet silových zásuvek malý a to i přes to, že bývá počet zásuvek v místnosti podle standardní normy překračován. Při určování počtu silových zásuvek je nutné mít dobře rozmyšleno kolik a jaké spotřebiče budou místnosti. »

Elektro a spotřebiče
Retro chladničky

SMEG FAB28 50sJe to jeden z těch ikonických kuchyňských předmětů, které známe ze starých filmů a po kterém milovníci "starých" prahnou. Smeg lednice s mrazákem.Nejen, že je SMEG FAB28 50s Retro-Style kultovní lednička v designu (a dokonalým stylovým doplňkem do kuchyně),… »

Elektro a spotřebiče
Kdo nemiluje vůni kávy?

Turek do skla, to byla panečku kávička. Ale doby, kdy se pil „turek", jsou dávno pryč. Kromě tohoto známého způsobu podávání kávy můžeme ochutnat spoustu druhů kávy a mnoho typů podávání. »

Elektro a spotřebiče
Indukční vařič - skvělý dárek!

Uvažujete o výměně plynové desky nebo klasické plotýnky za indukční varnou desku?   Možná jste se již při rekonstrukci kuchyně ve Vašem panelovém bytě setkali s problémem způsobeným nedostačující kapacitou elektrického rozvodu. Většina panelových bytů je totiž osazena… »

Elektro a spotřebiče
  1 2 3  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »