« zpět

Střecha nad hlavou není jen synonymem bydlení (II) - Obrovské možnosti šikmé střechy

Životnost konstrukce

Nově postavenou konstrukci střechy ovlivňuje výběr a ošetření materiálů a technologické provedení konstrukce. Základem dlouhověkosti konstrukce je použití kvalitních dřevěných prvků, které jsou důkladně hloubkově impregnovány máčením v aplikační vaně. Speciální impregnace chrání veškeré použité dřevo před rizikem biologického napadení dřevokazným hmyzem nebo dřevokaznými houbami. Klempířské a další kovové montážní prvky jsou vybírány s velkou pečlivostí – proto se používají pozinkované nebo nerezové prvky. Střešní šablony firmy Lindab jsou samy o sobě synonymem mimořádné kvality – nosné ocelové jádro je kryto hned několika ochrannými antikorozními a plastovými vrstvami.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA.
Máte-li zájem o nezávaznu konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Do životnosti promlouvá také přísné dodržování technologické kázně. Důkladné odvětrání půdního prostoru neumožňuje vznik kondenzace, která by dlouhodobým působením poškozovala konstrukci střechy. Propracované konstrukční detaily neumožňují zatékání do konstrukce ani po dlouhodobé expozici povětrnostním podmínkám.

Ekologický přístup a architektonický přínos

Instalace šikmé střechy na panelový dům umožňuje výrazně vylepšit estetické architektonické vnímání domu v městské zástavbě, výstavba je rychlá a velmi ekologická. Dřevo je vhodným přírodním a obnovitelným stavebním materiálem, které na rozdíl od ocelových konstrukcí nevyžaduje vysokou spotřebu energie při výrobě a neprodukuje vysoký podíl škodlivých plynných exhalací.

Řešení na dosah a za mimořádně příznivých podmínek

Zlínská firma STŘECHY 92, s.r.o., nabízí zákazníkům – zejména obcím, bytovým družstvům a sdružením vlastníků bytových jednotek – dlouholeté zkušenosti při projekci a výstavbě dvouplášťových šikmých střech systémem RpSt. Potenciálním zákazníkům nabízí bezplatné představení systému, zaměření objektu a zpracování konkrétní cenové nabídky. V případě potřeby poskytne i prostorový model střešní konstrukce, na níž bude pochopitelná vizualizace úprav včetně budoucího vzhledu.

Díky silnému ekonomickému zázemí největšího dodavatele sedlových rekonstrukcí plochých střech v České republice firma nabízí i výhodný splátkový kalendář, při splacení investice do jednoho roku dokonce bez úročení! I když pouhou volbou technologie RpSt dosáhnou zákazníci zajímavých úspor ve srovnání s konkurencí, firma zajistí také čerpání státních podpor z programů Zelená úsporám a Nový panel a aplikaci daňového zvýhodnění, protože stále ještě platí nižší 10% sazba DPH na stavební práce pro bytové domy.

Zaujal Vás tento článek, chystáte se na rekonstrukci střechy a chcete poradit? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.
 

Přečteno: 22130x

Autor: redakce
Další články ze sekce Střechy a nástavby
Štítky: střecha, střešní konstrukce, šikmá střecha
Publikováno: 06.12.2010

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Vzhled bytového domu před rekonstrukcí střešního pláště (Kroměříž, Tallichova 5312-13).
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »