« zpět

Akce a veletrhy

Nejnovější Nejčtenější
Největší podzimní veletrh bydlení FOR INTERIOR

Největší podzimní veletrh bydlení FOR INTERIOR představí české premiéry: nábytek z trupu lodí i „recyklované“ turecké koberce Největší podzimní veletrh bydlení v České republice FOR INTERIOR, který proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech,  bude ve dnech 6. – 9. října… »

Akce a veletrhy
Informace o soutěži STAVBA ROKU 2011

Letos je to již devatenácté, co se nejlepší stavby realizované na území České republiky za uplynulý rok (od června roku 2010 do května roku 2011) utkaly o prestižní cenu Stavba roku. »

Odborné semináře
LIFTCOMP a.s. - energeticky úsporný výtah

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří společnosti LIFTCOMP a.s.Náš partner a specialista přes panelákové výtahy představí:energeticky úsporné výtahyfinanční poradenstvímožnost vyzkoušení funkčních exponátů!novinky pro rok 2011 »

Firemní prezentace
Výsledky soutěže stavba roku 2010

Ve čtvrtek 30. září proběhlo v Betlémské kapli slavnostní vyhlášení Stavby roku 2010, nejprestižnější soutěže s dlouholetou tradicí. »

Akce a veletrhy
Informace o soutěži STAVBA ROKU

Letos je to již osmnácté, co se nejlepší stavby realizované na území České republiky za uplynulý rok (od června roku 2009 do května roku 2010) utkaly o prestižní cenu Stavba roku. »

Akce a veletrhy
Veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR a FOR PRESENT představí novinky z oblasti interiérového designu i starožitnosti

Veletrh FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 7. – 10. října 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany, představí horké novinky a trendy pro sezónu 2011 v oblasti interiérového designu. »

Design a interiér
K městu patří zeleň

Zeleně v naší společnosti stále ubývá, některé firmy si tento problém dobře uvědomují a proto se snaží do svých staveb zeleň zakomponovat. Moderní panelák informuje o veletrhu s názvem FOR GREENERY, kde bude k vidění vše co se týká zeleně. »

Firemní prezentace
Vyhlášení soutěže Stavba roku 2010

NADACE PRO ROZVOJ ARCHITEKTURY A STAVITELSTVÍ MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČESKÉ REPUBLIKY SVAZ PODNIKATELŮ VE STAVEBNICTVÍ V ČESKÉ REPUBLICE ECONOMIA A. S., ČASOPIS STAVITEL vyhlašují 18. ročník veřejné neanonymní soutěže STAVBA ROKU 2010 »

Akce a veletrhy
FOR FAMILY 2010 představuje novinky – Jídelní stůl ARUBA

Ve dnech 18. - 21. března 2010 se v Pražském veletržním areálu Letňany koná soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010. »

Akce a veletrhy
FOR FAMILY 2010 představuje novinky - Altánek HINODE

Ve dnech 18. - 21. března 2010 se v Pražském veletržním areálu Letňany koná soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010. Jako aktuální pozvánku Vám dnes představujeme novinku – exklusivní zahradní altánek HINODE, která bude prezentována v rámci této akce. »

Akce a veletrhy
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »