« zpět

Moderní odpadkové koše pro Váš byt

Také nechcete, aby tvář Vašeho interiéru kazil vzhled odpadového koše? Dopřejte svému bytu moderní odpadové koše s atraktivním designem! Poradíme Vám, kde je pořídit!    

Odpadové koše jako doplněk interiéru. Do odpadového koše házíme všechno, čeho se chceme zbavit. Tedy samé ošklivé věci, které zde není třeba vyjmenovávat. To ale vůbec neznamená, že by to odpadovému koši nemohlo zvenčí slušet! Pokud nechceme, aby nám koš hyzdil interiér, máme dvě možnosti. Buď se rozhodneme pro elegantní vestavnou variantu, kdy je koš vidět pouze při otevření skříňky, anebo si vybereme některý z pěkných designových košů. Pokud hledáte ten správný odpadový koš pro svůj byt, určitě si nalistujte stránky internetového obchodu www.rolrols.cz. Je zde opravdu z čeho vybírat. V aktuální nabídce najdete nášlapné, dotykové, velkoobjemové i menší odpadové koše Hailo v několika cenových relacích. Koše Hailo nás zaujaly jak svým inovativním řešením, tak atraktivním designem. Tiše se uzavírají a jsou vybaveny dokonale těsnícími víky, která spolehlivě ochrání domácnost před únikem nežádoucích pachů mimo prostor koše. Je libo oranžový velkoobjemový koš? Dáváte přednost nerezu? Preferujete hranatý či válcovitý tvar? Potřebujete nášlapný koš do koupelny? Nebo snad vestavný třídič odpadu do kuchyně? Záleží jen na Vás, jaký druh, typ, design, provedení a velikost koše si přejete. Pokud kouříte, pak se Vám mohl hodit praktický popelník na zeď.         

Bezpečnostní schůdky se hodí. Také jste nuceni skladovat spoustu věcí denní potřeby na výšených místech? Boj s prostorem, to je klasický nešvar panelákových bytů. Když se ale pořídíte Hailo sklápěcí schůdky, tak se snadno, pohodlně a rychle dostanete také k věcem, které nemáte zrovna po ruce. Sklápěcí schůdky Hailo díky svému perfektnímu zhotovení splňují veškeré nároky každodenní potřeby, technické, ergonomické, estetické, a především bezpečnostní. Že byste raději domácí žebřík? Hailo žebříky pro domácnost nabízejí bezpečnost a funkcionalitu na nejvyšší úrovni. Svými jedinečnými dokonale promyšlenými detaily usnadňují práci v každé výšce. Díky praktickým schůdkům či žebříkům můžete pohodlně využít všechen prostor, který máte k dispozici, aniž by Váš byt připomínal skladiště. Pokud Vám na krásné tváři Vašeho domova opravdu záleží, máme pro Vás ještě jeden tip. Dekorační spony a magnety stylově doplní Vaše závěsy a další prvky stínící techniky. Květina, sluníčko, měsíček, mašinka, to je jen několik příkladů. Vyberte si motiv dle libosti. Také se Vám naši moderní pomocníci do bytu líbí? Nakupte je v e-shopu www.rolrols.cz!

Náš tip: Váš byt zkrásní originální žaluzie.

Přečteno: 34607x

Autor: redakce
Další články ze sekce Bytové doplňky
Štítky: bezpečnost, bytové doplňky, interiér, interiér bytu, kuchyňské doplňky, bezpečný domov, Kuchyně, Kuchyňský kout, třídění odpadu, Odpadkové koše, tříděný odpad, odpadkové koše na tříděný odpad
Publikováno: 21.05.2012

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
4jtish1w asCilml1qhbd 04.11.2016 02:19 Reagovat
Zobrazit vše
odpadkové koše
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »