« zpět

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu, rekontrukce bytového jádra, rekontrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně - to jsou témata ve kterých Vám pomůžeme radou, inspirací, novými technologiemi a trendy a doporučíme odborníky pro realizaci.

Nejnovější Nejčtenější
Tipy na rekontrukci koupeny

Koupelna neslouží jen k účelu, který měla původně - poskytnout tělu čistotu. V současnosti se z tohoto místa stává prostor určený i na relaxaci, což v konečném důsledku přispívá také k duševní očistě. Snad proto je koupelna jednou z prvních a nejčastěji rekonstruovaných… »

Rekonstrukce bytu
Výběr sprchového koutu do Vaší koupelny

 Při rekonstukci koupelny řeší každý vhodný sprchový kout. Stávající trend je mít podlážku v úrovni podlahy koupelny. První možnost je mít plochou zapuštěnou vaničku (litý mramor) nebo jsou vydlážděné a vybavené odtokovým žlabem. Výběr sprchového koutu je nutno… »

Rekonstrukce bytu
5 tipů na rekonstrukci panelákové koupelny

Bydlení ve vlastním bytě v panelovém domě má spoustu známých výhod – dobrá dosažitelnost škol, obchodů, kultury, sportovního vyžití, více volného času, méně starostí s údržbou atd. Pokud se podaří starší panelákový byt šikovně rekonstruovat, může to být i bydlení hezké a… »

Rekonstrukce bytu
Vytápění panelákové koupelny

 Podívejte se s námi na možnosti vytápení panelákových koupelen. Provedeme Vás průřezem nejpoužívanějších technologií vhodných právě pro koupelnu Vedle praktického podlahového topení (které lze bohužel v drtivé většině bytů použít pouze elektrické) se dostávajíc… »

Rekonstrukce bytu
Kuchyňské studio - Finalizujeme představy do konkrétního řešení

Z polohy rozvodů vody, odpadů, plynu a elektroinstalací odvodí investor spolu s návrhářem základní koncepci kuchyně. Každodenní vysledovaný pohyb v kuchyni napomáhá určit, kde se budou nacházet jednotlivá centra pro skladování zásob, mytí, vaření a přípravu stravy. Podle… »

Rekonstrukce bytu
Kuchyňské studio - Znalost ergonomie je základem spokojenosti

Aby byl pracovní pobyt v kuchyni příjemný, je třeba znát několik základních ergonomických pravidel. Zároveň se tím vyvarujeme některých do nekonečna se opakujících chyb, kterými jsou: digestoř s neodpovídajícím výkonem, nevhodné výšky i délky pracovních ploch, sporák umístěný… »

Rekonstrukce bytu
Kuchyňské studio - První návštěva

Kuchyně patří spolu s koupelnou mezi nejdůležitější prostory našeho domova. Tyto prostory totiž poskytují základní služby potřebné pro život. Není divu, že kuchyň je odjakživa symbolem rodinné pohody a štěstí. Proto si oprávněně zaslouží naši pozornost a přednostní investici.… »

Rekonstrukce bytu
Problém s bytovými jádry v panelovém domě

V panelových domech je v současné době evidováno více než milion trvale obydlených bytů. Panelová výstavba byla zahájena koncem padesátých let, přičemž nejvíce bytů bylo postaveno v rozmezí let 1966 až 1975. »

Rekonstrukce bytu
Rekonstrukce koupelny v paneláku

Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě automaticky přináší i nepříjemné průvodní jevy: zvýšený hluk, prašnost, omezený přístup k hygieně, podráždění sousedů atd. Mnoho těchto průvodních jevů se dá téměř úplně eliminovat správným výběrem prováděcí firmy. Ale dobrý… »

Rekonstrukce bytu
Je lepší vyhořet než se stěhovat?

Když doma vyhoříte, můžete být pojištění. Pojistit se proti stěhování nemůžete. Ovšem i v tom pojištění může být může být nejeden háček.Ať už rekonstruujete byt a s ním také rozvody elektřiny, nebo jste se pro nové elektroinstalace rozhodli vzhledem k jejich zastaralosti… »

Rekonstrukce bytu
  1 2 3 4 ...  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »