« zpět

Skříň na míru nejen jako šatna

Všestranný a kompaktní, možná dvě slova, která však dokonale popisují přání většiny majitelů malých panelových bytů. Ukážeme Vám, že i v bytě s menší užitnou plochou se dá velmi pohodlně žít, chce to jen skvělý nápad.

V bytě, který Vám představujeme v naší fotogalerii, designéři vyřešili otázku, jak zachovat co nejvíce volného prostoru a přitom umístit vše, co moderní člověk ke svému životu potřebuje. Chytře využili úzká místa bytu tím, že navrhli nábytek, který lze využít k mnoha účelům. Do jedné velké prostorné skříně na míru lze schovat vše, co právě nepotřebujete a přesto byste se bez toho v bytě neobešli. Můžete ji použít jako knihovnu, ložnici, nebo pracovní kout, skrývá servírovací stůl nebo malou vinotéku. Tento kus nábytku nakonec umožňuje svým obyvatelům mít na dosah vše co právě potřebují a navíc umožňuje využívat prostor plně, bez omezení a variabilně.

Design: Normal Projects

Foto: Alan Tansey

Přečteno: 55723x

Autor: redakce
Další články ze sekce Nábytek
Štítky: skříně, Skříně na míru, , interiér bytu, interiér, bytový design, ložnice, moderni panelák, panelák, vestavěné skříně, vybavení do interiéru, vybavení do bytu
Publikováno: 01.11.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Doporučuji Lucka 05.03.2014 11:05 Reagovat
Zobrazit vše
Skříň na míru 1
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »