« zpět

Inspirace a styl

Nejnovější Nejčtenější
Špičkové digestoře FABER pro vaši kuchyni

Digestoře již dávno nejsou sterilně bílými a hlučnými přístroji zaměřenými pouze na výkon. Současné odsavače tvoří atraktivní designové doplňky dokreslující kuchyňskou atmosféru. A co je nejdůležitější – za přijatelné ceny jsou k dispozici i luxusní přístroje. »

Inspirace a styl
Výprodej skladu s povlečením

Oživte vánoční čas s novým kvalitním povlečením. Značka Colombine spustila výprodej skladů a tak může nabídnout až 50% slevy na kvalitní povlečení z Francie. Povlečení je zpracováno z kvalitních materiálů, které jsou opatřeny kvalitním potiskem. Můžete si vybrat z bavlněného… »

Inspirace a styl
Oživení kuchyně pomocí LED obrazu

Dekoraci kuchyně lze pojmout různými způsoby, pokud chcete něco opravdu elegantního a originálního, zkuste se podívat na LED obrazy. V tomto článku je v krátkosti představíme. Jedná se o specificky podsvícené obrazy na speciálním plátně. Při vypnutém osvětlení… »

Inspirace a styl
Koupelna v malém prostoru

Současný trend zahrnuje hlavně modernizaci malých a zastaralých koupelen, a také vytváření nových, prostornějších místností pro relaxaci. S prostorem malé koupelny se nepotýkají jenom obyvatelé panelových domů. Malé koupelny najdeme i ve starších činžovních domech, novějších… »

Inspirace a styl
Módní trendy a vodovodní baterie

Dnešní vodovodní baterie vynikají nejen v úspornosti, bezpečnosti a komfortu každodenního provozu, ale také v estetické čistotě. Koupelna v paneláku je místem, kde si tyto vlastnosti žádají svou pozornost. »

Inspirace a styl
Vyzkoušejte sklo jako moderní prvek vašeho bydlení I. - skleněné dveře

Sklo je úžasným materiálem. Jeho krása je obdivována již po staletí. Své využití nalezlo od zasklívání oken, přes výrobu okrasného a užitkového nádobí až po umělecké skvosty. Dnes si ze skla můžete zařídit kompletně celý interiér i exteriér vašeho domu. Umí být funkčním,… »

Inspirace a styl
Bio-krby: Romantika bez omezení

Naše domovy procházejí se změnou ekonomických pravidel a cen energií proměnou i v oblasti vytápění. Doslova renesanci prožívají pohledová topidla - krby, krbová kamna a litinová a kachlová kamna. »

Inspirace a styl
Moderní povlečení za hubičku

Každý z vás jistě řeší nákup povlečení a jistě nám dáte za pravdu, že to není nikterak levná záležitost. V tomto článku Vám přinášíme nové vzory a trendy povlečení z Francie, které se vyprodává na eshopu http://www.eshop-povleceni.cz »

Inspirace a styl
Radiátory nové generace nejen do panelákové koupelny

Doba panelákových infrazářičů, umístěných na zdi umakartového jádra nebo nade dveřmi koupelny pomalu odeznívá. V rekonstruovaných panelových nebo zděných bytových domech nacházejí v koupelně své místo nové způsoby vytápění. Dnes si představíme možnosti, které nabízejí moderní… »

Inspirace a styl
Bezbariérová koupelna

Lidská společnost je stejně jako příroda různorodá. Někdo je mladý, někdo starší, někdo je vysoký, jiný naopak menšího vzrůstu. Existuje mnoho rozmanitých životních stylů a hodnot, které uznáváme. Podobně je tomu i u zdravotního stavu. Všichni nemůžeme být zcela zdraví.… »

Inspirace a styl
  1 2 3 4 ...  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »