« zpět

Akční nabídky

Nejnovější Nejčtenější
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční nabídku dekorů třívrstvého dřeva Kährs. Pro tento rok nabízí ve spolupráci s výrobcem celkem 23 akčních dekorů. Jedná se o mix kvalitního třívrstvého dřeva v tloušťkách od 7mm do 15mm. Akční ceny jsou platné na všechny… »

Akční nabídky
Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé zakoupené indukční varné desce Českého výrobce Karma přibalí jako dárek škrabku pro odstraňování nečistot z Vaší indukční varné desky.Adresa internetového obchodu je:indukcni-varic.czKontaktní email:obchod@euroing.czTelefon:+420… »

Akční nabídky
Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako jediná výtahářská firma na území ČR připravila pro své zákazníky novou webovou animaci designu kabiny. Spuštěním této webové aplikace na www.liftcomp.cz umožňujeme zákazníkovi jednoduchým způsobem vytvoření vlastního designu… »

Akční nabídky
Akce montáž zdarma - bytové koberce Neptunus

Velice příjemný koberec, který nabízí kombinaci vysoké kvality polyamidového vlákna Xentrylon a rozumné ceny. »

Akční nabídky
Akční nabídka - zátěžové koberce PARADE

Vybíráme pro Vás - zátěžové koberce PARADE - z akční nabídky vysoce kvalitních koberců v doprodeji od spol. KMD PLUS s.r.o. Neváhejte a sami se ujistěte, že radost z kvalitního koberce si může udělat úplně každý. Před objednávkou je vždy nutné se ujistit o aktuální dostupnosti.… »

Akční nabídky
Akce NAPŘÍČ

Akce je výhodná napříč celým sortimentem, včetně příčných dekorů a zárubní OKZ (na obklad kovové zárubně)Podmínky akceTrvání akce: od 10.5.2010 do 31.7.2010Komplet dveře + zárubeň + klika již od 2 890 KčDveře: viz tabulkaZárubeň: FABI S (do tloušťky příčky 250mm) Klika:… »

Akční nabídky
Nepřehlédněte - Bio krby za neuvěřitelné akční ceny

Firma BIO-KRBY-KAMNA.CZ představuje jarní slevy na vybrané Bio krby.Bio krb spaluje speciální bio produkt – uhlovodík, který je vyroben na rostlinné bázi, například bio líh, bio gel, bio alkohol nebo 96procentní denaturovaný alkohol, ethanol. Při spalování nedochází k… »

Akční nabídky
Akční nabídka ČMZ - Bezpečnostní řešení pro bytové domy

Firma ČMZ spol. s r.o. nabízí kamerový komplet za vynikající cenu 49000 Kč.V ceně je zahrnuta kompletní dodávka,instalace a oživení kamerového systému ve Vašem obytném domě.Součástí nabídky je také prodloužená záruka 48 měsíců na dodávku i instalaci.  »

Akční nabídky
S Oresi sleva na Tescoma nádobí

Využijte skvělou akci platnou do 31.1.2010 pouze v síti našich kuchyňských studií. Zákazník Oresi může získat slevu na výrobky Tescoma ve výši až 3 947 Kč! »

Akční nabídky
Garance nejnižší ceny Oresi

Pro nejvýhodnější nákup kuchyňské linky využijte GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY KUCHYNÍ ORESI. Neváhejte a společně s našimi odbornými prodejci porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce,… »

Akční nabídky
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »