« zpět

Bezpečnost

Nejnovější Nejčtenější
Detektory oxidu uhelnatého - Nenechte se otrávit!

Doma trávíme velkou část osobního volna, a tak není divu, že zde dochází často k úrazům, a bohužel někdy i se smrtelnými následky. Každoročně dochází k několika zbytečným úmrtím, kterým šlo zabránit, a to ještě za směšně nízkou cenu v porovnání s hodnotou života. Příčinou… »

Bezpečnost
Legislativní podmínky pro použití kamerového systému v panelovém domě

Využití kamerových systémů je velmi široké – od ryze bezpečnostních účelů až po sledování například výrobních technologií v průmyslu. Nesmírně důležitým aspektem optimálního využití těchto zařízení je vyhodnocování informací z kamerového systému a reakce obsluhy.… »

Bezpečnost
Zabezpečení nejen panelového domu

Zajištění bezpečnosti našich bytů je individuální – v rukou každého z nás. Zabezpečení bytového domu (panelového domu) je věcí všech majitelů, ať již se jedná o 100% družstevní vlastnictví nebo vlastnictví kombinované, tedy buď družstva a několika samostatných majitelů,… »

Bezpečnost
Bezpečná domácnost - rady do života

V článku "Zabezpečení domácnosti aneb hoďte rukavici zlodějům" jsme se detailně věnovali problematice ochrany majetku tak, abychom eliminovali škody napáchané případnými nezvanými hosty. Dnes si řekneme základní pravidla, kterých bychom se měli držet. »

Bezpečnost
Zabezpečení domácnosti aneb hoďte rukavici zlodějům

Pokud pachatel přece jen překoná základní plášťovou ochranu objektu a vnikne do bytu či domu, je možné jeho přítomnost uvnitř monitorovat a nahlásit policii, nebo bezpečnostní agentuře. »

Bezpečnost
Bezpečí domova (2) - Zámek jako překážka pro zloděje

Před samotným výběrem zámkového systému bychom se měli seznámit s možnostmi, jenž nám poskytují renomovaní výrobci. Pomocí rozdělení do tříd, stanovených normou ČSN P ENV 1627, si můžeme udělat představu o úrovni zabezpečení a odolnosti výrobků. »

Bezpečnost
Kamerový systém v panelovém domě

Jednou z forem ochrany majetku je vedle mechanického a elektronického zabezpečení i využívání kamerových systémů. Jedná se o soubor zařízení, označovaných často zkratkou CCTV (Close Circuit TeleVision, tedy „uzavřené televizní okruhy“). »

Bezpečnost
Bezpečí domova (1) - Dveře mohou zastavit vloupání

Téměř každý z nás nebo někdo z našich blízkých se nejméně jednou stal obětí majetkové nebo násilné trestné činnosti. Proto je nutné svůj majetek dobře zabezpečit. První překážkou pro zloděje jsou dveře, které jsou vetšinou velmi špatně zabezpečeny. »

Bezpečnost
Vyhláška o technických podmínkách požární ochrany staveb

Od 1. července 2008 začala platit nová vyhláška č. 23/2008 Sb. (ze dne 29. ledna 2008) o technických podmínkách požární ochrany staveb, podle které musí mít nově postavené budovy povinně vybaveny hlásičem požárů a hasicími přístroji. Vyhláška je zpracována na základě nejnovějších… »

Bezpečnost
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »