« zpět

Nábytek

Nábytek je srdcem každého bydlení. Existuje nepřeberné množství materiálů, designů a dílenských zpracování od domácích i zahraníčních dodavatelů.

Ratanový nábytek, plastové židle i klasický dřevěný nábytek z masivu. Podívejte se na inspiraci a články od mnoha předních dodavatelů nábytku.

Nejnovější Nejčtenější
Koupelnový nábytek

Kde jinde než v koupelně hodláme unavené tělo odměnit odpočinkem a příjemnou sprchou či koupelí? Aby bylo možné pohodlně a bez starostí užívat všech vymožeností koupelny, musíme ji mít také dostatečně vybavenou předměty osobní hygieny i dalšími náležitostmi. »

Nábytek
Údržba koupelnového nábytku

Při údržbě koupelnového nábytku se držíme zásadně doporučených pokynů výrobce. Musíme mít stále na paměti, že koupelnový nábytek není určen ke koupání, tudíž se snažíme omezit přímý styk nábytku s vodou. »

Nábytek
Koupelnový nábytek - účelovost především

Pokud si pořizujeme koupelnový nábytek, musíme především zvážit, jakému účelu nábytek bude sloužit. »

Nábytek
Je nábytek v koupelně opravdu koupelnový nábytek?

Nenechme se mýlit – na našem trhu nalezneme výrobce, kteří za koupelnový nábytek považují jakýkoliv kus nábytku, který je za koupelnový vydáván proto, že jej umístíme do koupelny. To je však mylná představa. »

Nábytek
Skříň na míru nejen jako šatna

Nechte se inspirovat inovativním způsobem využití skříně na míru, může vyřešit více, než jen ukládání šatstva. »

Nábytek
Vybíráme materiál pro koupelnový nábytek

Asi každý ví, že se nábytek nemá rád s vodou, proto se materiál koupelnového nábytku vybírá zvlášť pečlivě. »

Nábytek
Barevné sladění koupelnového nábytku v panelákové koupelně

Barevnými kreacemi u klasické keramiky příliš neuspějeme, z výrobního hlediska je množství odstínů omezené, technologie výroby zatím nedovoluje příliš. »

Nábytek
Jdeme nakupovat koupelnový nábytek

Při nákupu koupelnového nábytku vycházíme z vlastní představy o účelu a charakteru koupelny, z architektonického řešení prostoru a velikosti koupelny a požadavku na úložný a užitný prostor. »

Nábytek
Skříně na míru: Elegantní řešení pro každý prostor v panelovém bytě

Pro spokojené bydlení se každý z nás obklopuje potřebnými i nepotřebnými věcmi. Zejména v bytech panelových či bytových domů bývá problém uskladnit veškeré oblečení, boty, sportovní pomůcky, knihy a další pro život důležité předměty, které jednotliví členové rodiny využívají… »

Nábytek
Nábytek RAVAK v nových barvách

Už jste někdy zažili situaci, že jste si chtěli pořídit nábytek do koupelny, ale žádný svým tvarem neladil s vanou ani dalším vybavením? A když už jste takový našli, tak nebyl v barvě, která se vám líbí nebo která se by se dokonale hodila k vašim obkladům? Společnost RAVAK… »

Nábytek
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »