« zpět

Moderní sídliště

Nejnovější Nejčtenější
Revitalizace sídlištních vnitrobloků v Praze 13

V rámci Operačního programu EU Praha – Konkurenceschopnost, v oblasti životního prostředí – Revitalizace a ochrana území bylo v městské části Praha 13 zrekonstruováno celkem šest sídlištních vnitrobloků v oblastech Lužiny, Stodůlky a Nové Butovice. Operační program Praha… »

Kde se dobře žije
Dětských hřišť ubývá aneb co děti, mají si kde hrát?

Dětská hřiště mají mimořádný význam pro rozvoj dítěte jak v předškolním, tak i ve školním věku. Rozvíjejí jeho motorické dovednosti, navozují jeho sociální kontakty nejen se stejně starými dětmi, ale i s dětmi rozdílného věku a obohacují tak život dítěte. To nabývá na významu… »

Dětská hřiště
Sportoviště pro volný čas

Věk odrůstání a dospívání je obdobím, kdy se dotváří lidská osobnost a kdy se de facto vydáváme na svou životní pouť. Je to věk, ve kterém by starší děti, „náctiletí“, ale i mladší, měli mít možnost vhodně trávit svůj volný čas v různých klubech, zájmových nebo uměleckých… »

Sportoviště
Navrhujeme dětská hřiště

Dětský koutek má být skutečným "královstvím" dětí, kde rozhodují samostatně o tom, co budou dělat. Při umísťování dětského koutu je určující možnost celodenního dohledu. Při hře však děti nesmějí mít pocit omezení pramenící ze strachu, že dělají něco, za co mohou být potrestané.… »

Dětská hřiště
Modernizace sídliště Dědina

Nový kabát dostalo díky Městské části Praha 6 sídliště Dědina. Sídliště, kde žije na šest tisíc lidí, bylo zmodernizováno díky postupnému zateplování fasád všech výškových obytných budov. Budovy tak získaly nejen lepší tepelně technické vlastnosti ale i novou fasádu.… »

Kde se dobře žije
Zelenou zeleni

Není to původem české přísloví, které říká, že stromy podpírají nebesa, a až na Zemi žádné stromy nebudou, nebeská klenba se zřítí. Říká se, že si tuto hlubokou moudrost předávali již kdysi dávno Indiáni, ač žili v souladu s přírodou a ač tehdy nemohli ani v nejmenším tušit,… »

Zeleň na sídišti
Prostor pro děti

Pohyb a fyzická činnost stimulují duševní procesy a sport ještě navíc duševně otužuje. I dítě sportovec, které se věnuje určitému sportu aktivně pod dohledem trenéra, se rádo proběhne za míčem, stejně tak i dospělý se sportem odreaguje a utřídí si myšlenky. »

Sportoviště
Není panelák jako panelák

Většina lidí považuje za nejlepší bydlení v rodinném domku se zahradou, bydlení uprostřed zeleně, v klidné lokalitě. Naproti tomu bydlení v běžném paneláku mnozí považují jen za východisko z nouze či přestupní stanici, spíše za určité „dočasné“ řešení. »

Kde se dobře žije
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »