« zpět

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Koupelny přímo podle Vás

Příbram, 21.7. 2011 - Společnost RAVAK přichází s novým on-line konfigurátorem hydromasážních systémů. Zájemci o vanu s hydromasáží si v sedmi jednoduchých krocích sami navolí všechny potřebné charakteristiky počínaje typem vany až k veškerým doplňkům. Intuitivní a přehledná aplikace, kterou najdete na www.ravak.cz  pod názvem Průvodce výběrem hydromasážního systému, doprovází jednotlivé kroky stručnými vysvětlivkami a zákazník je v každém okamžiku informován o průběžné ceně vybraných výrobků. Výsledkem párminutového procesu je komplexní dokument s vyobrazením vany a zabudovaného systému i cenová kalkulace, to vše určené k  vytištění. Takto připravenou konfiguraci lze uplatnit u kteréhokoli z prodejců hydromasážních systémů RAVAK.


Sortiment RAVAK zahrnuje  osmnáct hydromasážních systémů kompatibilních s celkem jednadvaceti vanami. Pro tři vany (LoveStory, You a Viola) vyvinul RAVAK originální systémy přizpůsobené právě těmto vanám. RAVAK nabízí jak tradiční způsoby jemných perličkových (Air), intenzivních vodních (Hydro) a kombinovaných masáží (Hydro/Air), tak i unikátní systém Whisper.

Systém Whisper – novinka letošního roku

Hydromasážní systém Whisper je novinkou roku 2011, ojedinělou na českém trhu.  Jako jediný nabízí uvolňující masáž bohatou směsí vody a vzduchu vycházející i ze dna vany. A jak napovídá už svým názvem (whisper – šepot), je charakteristický svým bezkonkurenčně tichým a úsporným provozem, protože oproti kombinovaným systémům pracuje s jedním agregátem a neobsahuje dmychadlo. Požitek z relaxace v systému Whisper tak není ohrožen obvyklým zvýšeným hlukem spojeným se spuštěním airmasáží .

Když koupelnu, tak RAVAK

RAVAK se spuštěním konfigurátoru řadí k světovým technologicky nejpokročilejším výrobcům. S konfigurátory se můžeme setkat běžně zejména v automobilovém průmyslu. Stejně tak, jako je pořízení automobilu zásadním rozhodnutím v osobním a rodinném životě, má i rozhodování o vybavení koupelny dopady do dalších desetiletí každodenního života domácnosti. Firma RAVAK se ve svém působení profiluje nejen jako výrobce, ale i jako partner a rádce při těchto důležitých krocích a vyvinutí konfigurátoru je jedním z výsledků tohoto úsilí.

Společnost působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny nejen v Čechách, ale i v celé střední a východní Evropě. Společnost RAVAK vznikla v roce 1991 a letos tak na českém trhu slaví výročí 20 let, během kterých se stala synonymem kvality, spolehlivosti a designu koupelnových řešení.

Přečteno: 28469x

Autor: redakce
Další články ze sekce Inspirace a styl
Štítky: koupelny, koupelnové doplňky, koupelnové baterie, vana, vana do koupelny
Publikováno: 25.07.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
asCilmhxapv9 | 13.06.2016 02:47

0nf4hz7l

 

Doporučuji tento článek: http://www.modernipanelak.cz/panelovy-byt/inspirace-a-styl/sestavte-si-sami-vanu-s-hydromasazi

Reagovat
A jak napovídá už svým názvem (whisper – šepot), je charakteristický svým bezkonkurenčně tichým a úsporným provozem (RAVAK).
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »