« zpět

Dokonalý kávovar pro domácnost

Mezi hlavní přednosti kávovaru Catler ES 8012 patří moderní design, funkce Thermoblock, tlak čerpadle 15 barů, integrovaný mlýnek na kávu s kovovými mlecími kameny a nastavitelná hrubost mletí. Opravdu dobré espresso můžete připravit jen z čerstvě namleté kávy. Ta totiž po několika minutách ztrácí své aroma. Do zásobníku můžete vložit až 200g kávových zrn.

 

Kávovar Catler ES 8012 disponuje velkou, dvoulitrovou nádobou na vodu. Ta prochází uhlíkovým filtračním systémem, který zachytí chlor i nečistoty, jež mohou být ve vodě obsaženy, a které by mohly zkazit chuť Vaší kávy. Zároveň takto upravená voda chrání před usazováním vodního kamene a prodlužuje životnost přístroje.

Obsluhovat pákový kávovar Catler ES 8012 zvládne ji začátečník i zkušený barista. Máte k dispozici ukazatel tlaku, programovatelné dávkování vody a filtry s jednoduchým i dvojitým dnem. Namletá káva je krátce spařena pomocí technologie Triple-Prime, čímž se docílí kompletního uvolnění aroma uzavřeného v kávě. Kávová sedlina je pak vysušena funkcí DryPuck díky čemuž je její odstranění mnohem jednodušší. Samozřejmostí je tryska pro napěnění mléka.

Kávovar Catler ES 8012 je vybaven systémem pro úsporu energie, což znamená, že po půl hodině nečinnosti přejde do úsporného režimu a po dvou hodinách se vypne úplně.

Přečteno: 21959x

Autor: redakce
Další články ze sekce Elektro a spotřebiče
Publikováno: 05.08.2014

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Doporučuji tento článek: ht… Ruda 08.06.2018 10:55 Reagovat
Mlýnek na kávu Ruda 19.03.2015 14:05 Reagovat
Zobrazit vše
catler es_8012_1-1-1
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »