« zpět

Zateplení domu

Nejnovější Nejčtenější
Podmínky dotací na zateplení bytových domů jsou v současné době velmi výhodné

Vyšší podpora, než jaká je v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP), se v tomto programovacím období (2014–2020) již nedá očekávat. Proto je důležité, aby zpozorněli všichni ti, co uvažují o zateplování či pořízení fotovoltaických kolektorů, případně… »

Zateplení domu
Zateplovat? Vyplatí se to? Určite ano!

Ušetřete až 50% teplaMůže být i vyšší. Záleží na tom, jak se to udělá. Vzít polystyren a nalepit ho zvenku na stěny domu, umí kde kdo. Ale jde o to, jakou tloušťku má ten polystyren mít, jaký druh polystyrenu to má být a jak ho připevnit. Jde o to, aby zateplení vydrželo… »

Zateplení domu
Zateplení domu a jeho celková revitalizace

Ocenění dobré práceIng. Aleš Kocourek, jednatel společnosti KASTEN je rád, když takový dopis přijde. Dokládá, že heslo, které má KASTEN na štítu „Za skvělou stavbou pečlivá firma”, nelže. „Svou roli, mj., na téhle stavbě sehrál velký a aktivní zájem ze strany orgánů družstva.… »

Zateplení domu
Vytápíme podlahu (I) – Zvažujeme možnosti

Využití podlahového vytápění v rodinných domech se stalo v posledních letech doslova fenoménem. Za tímto úspěchem však nestojí móda, ale efektivita a komfort tohoto způsobu vytápění. »

Zateplení domu
Vytápíme podlahu (II) - Teplovodní systém nebo topné rohože a kabely

Teplovodní systém využívá průchodu teplé vody plastovým potrubím, které je zalité v betonové nebo anhydritové desce. Zdrojem tepla pro ohřev vody je tepelné čerpadlo, plynový kondenzační kotel či solární systém, případně jejich vzájemné kombinace. »

Zateplení domu
Nová řešení pro kabát domu - fasádní omítky a barvy KVK

Na vzhledu každého domu se výrazně podílí správná volba struktury fasádních omítek a celkového barevného provedení domu. Kromě významné estetické funkce fasáda spolurozhoduje o spolehlivé funkčnosti celého obvodového pláště domu, chrání nosné konstrukce před destruktivními… »

Zateplení domu
Vytápění přesně na míru (2) - vytápění chodníků a venkovních schodišť

Na aktuálnosti nabývá problematika úklidu venkovních ploch v zimním období poprvé v sezóně 2009/2010, kdy podle novely zákona přechází starost o chodníky na majitele pozemku, v drtivé většině tedy obce a města. »

Zateplení domu
Vytápění přesně na míru (1) - vytápění střech a okapových žlabů

I přes úporné snahy propagátorů nebezpečí globálního oteplování bude ještě nějaký týden trvat, než se naše zeměpisné šířky stanou územím bez sněhu, ledu a mrazivých dnů v zimě. Do té doby nemůžeme čekat na přírodu a musíme si poradit sami s odklízením sněhu a likvidací námrazy… »

Zateplení domu
KVK stavební chemie jako součást komplexního řešení nabídky

Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., patří na středoevropském trhu mezi zavedené a významné dodavatele stavebních hmot s mnohaletou tradicí. Nabídka dodávaných výrobků je velmi bohatá, pokrývá prakticky všechny požadavky na hrubou stavbu, s nimiž se může stavební či realizační… »

Zateplení domu
TRANSMIX anhydritový potěr až do domu

KVK, a.s. přichází na stavební trh s ojedinělým řešením distribuce a přípravy vlastního anhydritového potěru. Dopravu suchých složek směsi na staveniště a její přesné míchání zajišťuje mobilní přepravní a míchací jednotka TRANSMIX. Na korbě návěsu kamionu se vezou míchací… »

Zateplení domu
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »