« zpět

Výtahy

Partnerem této sekce je Český výrobce výtahů LIFTCOMP a.s. Inspirujte se kvalitním řešením výtahů v panelovém domě a objevte více než standard.

Nejnovější Nejčtenější
Povinnosti majitele budovy k provozování výtahu

Zanedbané a neudržované výtahy představují nemalé riziko ohrožení života či zdraví, o čemž nás aspoň jednou týdně přesvědčují televizní nebo novinové zprávy v rubrice nehod a neštěstí. »

Výtahy
Výtahy - noční můra majitelů domů, nebo zbytečná obava?

Jednou ze základních povinností majitele domu je povinnost zajistit monitoring skutečného technického stavu výtahů, provádět opatření k zajištění bezpečného provozu a starat se o zajištění stavu zařízení v souladu s platnou legislativou. »

Výtahy
Výtahy - regenerace panelových domů

Specifickou součástí regenerace panelového domu je modernizace výtahů. Nedojde k úsporám spotřeb energií ani ke zvýšení standardu jednotlivých bytů. Moderniza- Modernizace ce výtahu zvyšuje ochranu zdraví a majetku uživatelů výtahu i majitelů domů. »

Výtahy
Seznamte se s výtahy LIFTCOMP

Víte, jak vypadá výroba výtahů? Podívejte se na videoprezentaci společnosti LIFTCOMP a.s. Zajímavě zpracované video vám napoví o síle a kvalitě společnosti, která se věnuje také panelákovým výtahům.   »

Výtahy
PRŮCHOZÍ VÝTAHY

Průchozí výtahy, tento pojem poukazuje na kabinu výtahu, do které lze nastupovat a vystupovat z obou stran. V řadě starších panelových domů na území České i Slovenské republiky je tato varianta možná a je určitou výzvou k zamyšlení pro budoucí způsob rekonstrukce výtahu,… »

Výtahy
Financování oprav či výměny výtahu v panelovém domě

Rekonstrukce, modernizace nebo dokonce výměna výtahu představuje velmi nákladnou položku v rozpočtu každého majitele domu, proto je často každá změna odkládána na dobu, kdy je investice opravdu nezbytně nutná. I přes reálné posouzení rizik bezpečného provozu se stále častěji… »

Výtahy
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »