« zpět

Balkóny a lodžie

Nejnovější Nejčtenější
Markýza - stín pro panelový byt

Velmi populárním způsobem jak zabránit slunečním paprskům v přehnané míře prosvěcovat panelový byt je použití výsuvných markýz. »

Balkóny a lodžie
Zimní zahrada

Vydáme-li se po stopách zimní zahrady směrem do minulosti, dovedou nás do Anglie sedmnáctého století, ke kamenným stavbám, které však měly více oken než běžný dům. »

Balkóny a lodžie
Zimní zahrada z vaší lodžie - BEZPEČÍ A KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Certifikovaný systém zasklení lodžií nebo balkonů vychází z konstrukčního řešení skládání posuvných a otočných panelů bezpečnostních skel, většinou bez rámování svislých hran, které by narušovaly celkový vzhled. Skleněné tabule jsou uchyceny do nosičů, které se pohybují… »

Balkóny a lodžie
Zasklívání lodžie

Toto architektonické řešení představuje pro uživatele bytu nový rozměr bydlení. Investice do zasklení lodžie se vrací ihned výrazně zvýšeným komfortem bydlení, časem i ekonomickým přínosem. »

Balkóny a lodžie
Zasklená lodžie - Další rozměr bydlení

Pro relativně velkou část české populace je bydlení v panelovém domě přijatelným způsobem řešení střechy nad hlavou. Vůbec proto nepřekvapují usilovné snahy uživatelů bytů své domovy rekonstruovat nejen za účelem udržení další životaschopnosti panelových bytů, ale také pro… »

Balkóny a lodžie
Balkónový systém KVK

Užití materiálů ve venkovním prostředí přináší celou řadu úskalí, a to jak ve výběru správného druhu stavebních materiálů, tak i přísného dodržování technologické kázně. Faktorem, který nejvíce ohrožuje dům a venkovní prostory, je všudypřítomná vlhkost. »

Balkóny a lodžie
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »