« zpět

Moderní obrazy do každého interiéru

Chcete, aby to Vašemu bytečku opravdu slušelo? Aby působil kompaktním a elegantním dojmem? Vyberte ten správný obraz! Nabídka trhu s moderními obrazy je vskutku velkolepá, máte tedy z čeho vybírat!

 

Dokreslete atmosféru moderního bydlení
Atmosféru tradičních interiérů pomáhají dokreslovat obrazy nebo reprodukce od klasických mistrů. K nejvděčnějším motivům patří krajinky, zátiší, najdeme zde i velké množství portrétů. Jaký typ obrazu má své místo v nekompromisně moderním interiéru? No přeci moderní. Řada lidí se domnívá, že moderní obraz musí být nutně abstraktní. Tak tomu ale není. Důležitý je především důraz na jednoduchost a originalitu. Primárním účel moderních obrazů spočívá v oživení bledých stěn a zkrášlení tváře domova. Pokud se Vás však zmocňuje neodolatelná touha po abstraktním obrazu, určitě si ho pořiďte. 

Při výběru obrazu pamatujte na to, že tento typ dekorace představuje významný krok k barevnému sjednocení interiéru. Využijte tedy této vlastnosti a zasaďte do Vaší oblíbené místnosti obraz, který zde nebude působit rušivým dojmem, ale stane se oblíbeným místem, kam se vždy rádi podíváte, a který Vám napomůže k příjemné relaxaci. Přejeme Vám příjemné moderní bydlení.

Jak vybrat obraz?
Samotné dílo buď vzniká současně s interiérem (v tomto případě je navrženo v souladu s ním tak, aby pomohlo dotvářet celkový dojem), nebo je vybráno dodatečně jako dekorativní předmět. Druhá varianta, kdy je nutno zohlednit styl, v němž byl interiér zařízen, nastává mnohem častěji. Pokud nepatříte mezi vášnivé milovníky umění, kteří navíc obrazům rozumějí, pravděpodobně si nebudete kupovat obraz přímo na výstavě nebo v prodejní galerii, ale využijete nabídky některého z internetových obchodů. Vzhledem k tomu, že existuje celá řada e-shopů, které nabízejí exkluzivní obrazy vhodné jak do rodinných domů a bytů, tak do kanceláří a institucí, stačí si zadat do vyhledávače heslo „moderní obrazy“a začít vybírat ten svůj.

Výběr po internetu
Kromě pohodlí domova, odkud obraz vybíráte, další výhoda nákupu v internetovém obchodě spočívá v tom, že zde lze zároveň vybrat i způsob zarámování. Jednoduchým klikáním myši můžete vyzkoušet, zda bude Vašemu obrazu slušet spíše plastový, dřevěný, anebo kovový rám. Tak učiníte mimo jiné s přihlédnutím k designu Vašeho interiéru. Vedle použitého materiálu na výrobu rámu můžete zvolit ještě jeho barvu. 

Takže, abychom to shrnuli, vyberete si obraz, zvolíte rám, vše vložíte do nákupního košíku a moderní obraz přijde za Vámi domů moderním způsobem, tedy bez toho, abyste se museli o cokoli starat. 

Motivy a místnosti 
Co Vás bude při výběru obrazu nejvíce bavit, to je jistě výběr samotného motivu. Stěny Vašeho domova mohou zkrášlovat obrazy s tématikou abstraktní nebo emotivní přírody, různé zajímavé grafiky, akty, nebo třeba květiny. Zvláštní skupinu ztvárňují černobílé obrazy, které mohou stylově doplnit Váš moderní obývací pokoj nebo pracovnu. Velmi populární se staly obrazy ze života velkoměst. Další speciální kategorií jsou obrazy tematicky určené přímo do kuchyně, například s motivem exotického ovoce. Do pracovny Vám doporučujeme abstraktní obraz vyvedený v uklidňující barevné kombinaci.

Hřejivé obrazy 
Nejnovějším hitem v oblasti moderního bydlení se staly obrazy, které topí. Jedná se o přídavná topná tělesa (která mohou být i hlavním topným systémem) s designem obrazu. Také zde si můžete s ohledem na typ Vašeho interiéru zvolit motiv i rám obrazu. Tento vkusný a praktický doplněk potěší nejen Vaše oči, ale i ostatní části těla, které zahřeje. 

Ptáte se, zda je umístění takovýchto obrazů bezpečné, i když máte doma malé děti? Ano, je. Teplota obrazu se pohybuje kolem devadesáti stupňů, a tudíž při bezprostředním styku s obrazem nehrozí žádné riziko popálení. 

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru moderního obrazu.

Inspirace bydlení

Přečteno: 30072x

Autor: redakce
Další články ze sekce Bytové doplňky
Štítky: bytové doplňky, bytový design, interiér bytu, moderni panelák
Publikováno: 03.02.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
ulkq79ko asCilmzo7is5 04.11.2016 07:50 Reagovat
bh2i6lvy asCilm3nt98r 08.06.2016 00:11 Reagovat
9cdxc0zv asCilmjb9lpk 06.06.2016 23:05 Reagovat
qotyzgvl asCilmscry40 01.06.2016 19:49 Reagovat
Zobrazit vše
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »