« zpět

Nardi - Specialista na rustikální styl

Nardi je tu pro Vás již 50 let

Od roku 1958, v letech kdy se v Itálii rodil italský design – styl, který dosáhl takovou popularitu a důvěryhodnost, že se proslavil po celém světě a stal se emblémem krásy, kvality a elegance. Italský design je kulturní prvek, který odjakživa spojuje styl a znamení výrobků NARDI.

Komplexní nabídka vestavných spotřebičů NARDI pro výbavu celé kuchyně zařazuje značku jako univerzálního dodavatele pro zákazníky, kteří preferují kompaktnost celé kuchyně ve spojitosti s nabídkou pro moderní nebo rustikální styly. Variace výrobků NARDI vám vždy splní dokončit si svůj sen o nové kuchyni, sen ve kterém prožijete část svého života.

Tentokrát bychom vás rádi seznámili s exklusivní řadou stylových výrobků v provedení GRANIT ČERNÝ, která představuje špičku z naší produkce. Jedná se o ojedinělé provedení vestavných trub s možností kombinace s plynovou deskou a odsavačem par ve stylově stejném provedení, které udělají z kuchyně dominantu Vašeho  domova. Trouba v barevném provedení s povrchovou úpravou granitová černá je nabídkou, při které v kombinaci s plynovou deskou, dosáhnete klasického rustikálního stylu, který bude neustále výrazným prvkem Vaší kuchyně. Tato povrchová úprava je jednou z nejžádanějších barevných provedení, a proto ho nabízíme v širší nabídce. Tuto sestavu doplňuje nabídka granitových dřezů v barevném provedení granitová černá. Nedílnou součástí dřezů je i nabídka stojánkové baterie se stejnou povrchovou úpravou.

Velice vhodná kombinace k této sestavě je i nabídka rustikálních odsavačů TOP AIR, které jsou v kombinaci se dřevem. Povrchová barevná úprava kovového těla odsavačů je antikově bílá (světle krémová). Nepřizpůsobujte se běžným nabídkám. Spotřebiče NARDI jsou přizpůsobeny pro váš styl života.

Zaujal Vás tento článek, chcete poradit s výběrem vestavěných spotřebičů? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz

Přečteno: 13786x

Autor: redakce
Další články ze sekce Vychytávky
Štítky: Nardi, vestavné spotřebice, Rustikální vestavné trouby, Rustikální vestavné spotřebice, Rustikální vestavné digestoře, Rustikální digestoře, Rustikální spotřebice
Publikováno: 11.01.2013

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Značka Nardi je emblémem krásy, kvality a elegance.
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »