« zpět

Vánoce v předstihu - Vesna naděluje bytové doplňky!

Dárku pod stroměčkem není nikdy dost

Proto Vám časopis Modernípanelák.cz ve spolupráci se společností Vesna, a.s. připravil vánoční soutěž o elektronickou poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodě iVesna.cz. Zkuste štěstí a vyhrajte si další dárky pod stromeček!

Ať už řešíte vánoční dárky nebo zařizujete byt, vše co potřebujete, najdete v internetovém obchodě iVesna.cz. Povlečení, postele, matrace, přikrývky, ručníky, záclony – vše v prvotřídní kvalitě s možností vyzvednutí ve 42 kamenných prodejnách a dopravou zdarma.

Tato exkluzivní soutěž pro čtenáře časopisu o bydlení v bytových a panelových domech Modernipanelak.cz trvá do konce tohoto roku.

Nakupte v období od 26.11. do 31.12., napište do doplňujících informací v objednávce heslo „Moderní panelák“ a můžete vyhrát zboží v hodnotě 1 000 Kč dle vlastního výběru jako dárek do nového roku.

Pravidla souteže:

-    Do soutěže budou zahrnuty všechny objednávky uskutečněné od 27.11. 0:00 hod do 31.12. 0:00 hod s heslem „Moderní panelák“ v poznámce

-    Ze soutěže budou vyřazeny objednávky stornované a nevyzvednuté

-    Vítěznou objednávku určí „šťastný okamžik“ – přesně stanovená hodina a minuta. Zvítězí objednávka uskutečněná v hodinu a minutu nejbližší „Šťastnému okamžiku“. V případě více objednávek se shodným časem rozhoduje datum – nejstarší vyhrává. „Šťastný okamžik“ určí svatý Mikuláš – čas uskutečnění 6. objednávky dne 6.12. 2010 bude zároveň „Šťastným okamžikem“.

-    Číslo vítězné objednávky a „Šťastný okamžik“ zveřejníme 3.1. 2011 na stránkách iVesna.cz

-    Výherce bude kontaktován a bude mu e-mailem zaslána elektronická poukázka v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodě iVesna.cz

Chcete poradit s podmínkami soutěže internetového obchodu iVesna.cz? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.
 

Přečteno: 13369x

Autor: redakce
Další články ze sekce Bytové doplňky
Štítky: Souteř ivesna.cz, ivesna.cz
Publikováno: 29.11.2010

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
soutez-vanoce-logo-mp
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »