« zpět

Kuchyňské spotřebiče NARDI - osvědčená značka „MADE IN ITALY“

Nové a ještě lepší

Pro následující období uvádíme na český a slovenský trh novou řadu moderních vestavných trub v černém provedení. Úspěšný model „BLACK MAGIC“ je doplněn řadou modelů černého skla s nerezovým okrajem. Tyto modely jsou v několika provedeních. Top variantou je model s displejem TFT (dotykový displej), který ovládáte jako nejmodernější telefony nebo autonavigace. Navíc tento model disponuje více světovými jazyky, které si uživatel přednastaví podle své potřeby. Programování je velice snadné a pohodlné. Další variantou je verze s  dotykovým panelem a grafickým displejem (viz  obrázek). Hlavní předností je opět jednoduchost a přehledný displej se svými funkcemi. Velké symboly pečících funkcí nelze přehlédnout i pod úhlem pohledu. NARDI nabízí v  tomto provedení další modely s mechanickým ovládáním a rozdílnou verzí výbavy nebo funkčnosti. Zákazníci, kteří preferují bílou variantu (bílé sklo), najdou podobné modely v obdobné funkční variantě.

Tyto nové vestavné trouby doplňují nové modely vestavných varných desek plynových, indukčních i sklokeramických. Nedílnou součástí jsou i nové odsavače se šikmým provedením a perimetrickým odsáváním. Tyto odsavače (černé nebo bílé sklo) mají však navíc samostatné dolní odsávání, čímž uživatel ocení i vyšší efektivitu odtahu par. Komplexní nabídka vestavných spotřebičů NARDI pro výbavu celé kuchyně zařazuje značku jako univerzálního dodavatele pro zákazníky, kteří preferují kompaktnost celé kuchyně. Variace výrobků NARDI Vám vždy splní dokončit si svůj sen o nové kuchyni, sen ve kterém prožijete část svého života.

Nepřizpůsobujte se běžným nabídkám. Spotřebiče NARDI jsou přizpůsobeny pro Váš styl života.

Zaujal Vás tento článek, chcete poradit s výběrem vestavěných spotřebičů? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.

 

Přečteno: 12078x

Autor: redakce
Další články ze sekce Vychytávky
Štítky: spotřebiče
Publikováno: 29.10.2012

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
awujowakati | 08.09.2021 21:53

Therapy retinoblastomas infarcted indented blackouts.

 

Doporučuji tento článek: http://www.modernipanelak.cz/vychytavky-do-kuchyne/kuchynske-spotrebice-nardi--osvedcena-znacka-made-in-italy

Reagovat
Varianta s dotykovým panelem a grafickým displejem.
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »