« zpět

Obkladový kámen – a Váš byt bude výjimečným

Také chcete stavět, nebo rekonstruovat, ale nechcete být jako ostatní? Nechcete se ztratit v „domečkově“ mezi desítkami typových domků? Máme pro Vás řešení – odlište svůj projekt pomocí obkladového kamene!

Dnešní doba nabízí bezpočet nabídek jak řešit prakticky jakýkoliv detail na vaší realizaci – ať už technologicky, nebo vizuálně. Přesto jsou pocity návštěvníka nově zastavovaných oblastí minimálně rozpačité. Stavby totiž působí dojmem, jako by byly všechny stejné. Rodinné domy jsou sami o sobě nepochybně pěkné, ale jako by jim chybělo něco svého. Něco, co by je odlišilo anebo ještě lépe – dodalo jim osobitost a pocit, že tento dům je můj vysněný domov. To všechno může Vaší nemovitosti dodat zdánlivá drobnost – obkladový kámen.

Již v padesátých letech minulého století začali ve Spojených státech vyrábět obklady z aglomerovaného kamene. Díky svým vlastnostem se rychle rozšířili do celého světa – od přímořských letovisek, až po horská střediska. Jejich všeobecné využití jim předurčilo velkou budoucnost a i u nás již našel své místo. Nelze opominout ani interiérové využití obkladového kamene. Na snímku dole obkladový kámen typ Slanec Blend cream od firmy WILD STONE. Interiér navrhla firma CAMINO 88.

www.wildstone.cz

Výhody aglomerovaných kamenných obkladů jsou oproti klasickému štípanému kameni nesporné. Hmotnost, cena výrobku a cena za práci jsou diametrálně odlišné. Navíc můžete tyto druhy obkladu aplikovat na prakticky jakýkoliv suchý a neprašný podklad. Výrobci také standartně nabízejí rohové prvky, které skvěle vypadají a ulehčí práci. A to rozhodně není všechno – kámen se snadno opracovává a vyříznout do něj například přesný otvor pro zástrčku je v podstatě maličkost.

V  dnešním rychlém světě je na čase hledat věci, které symbolizují stabilitu a jistotu. A kamenný obklad je přesně ta věc, která Vašemu domu tento pocit dodá. Tak tedy neváhejte a objevte krásu kamenných obkladů – rozhodně se Vám nikdy neokoukají a Váš dům bude navždy výjimečným.
 

Přečteno: 36841x

Autor: redakce
Další články ze sekce Rekonstrukce bytu
Publikováno: 23.07.2012

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
dgutxsu7 asCilm3tif14 09.10.2016 22:33 Reagovat
Přírodní kámen - co myslíte? michal 25.09.2014 15:17 Reagovat
Zobrazit vše
014+LS+(1)
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »