« zpět

Nápady pro obývací pokoj s kuchyňským koutem

Uspořádání nábytku v panelovém bytě může být velkou výzvou, na kterou Vám přinášíme malou inspiraci. Naše fotogalerie pro Vás může být vodítkem při zařizování obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem a jídelnou.

Při výběru toho správného nábytku musíte být opatrní a zařídit prostor tak, aby nepůsobil příliš stísněně. Prostor je nutné chytře využít podle potřeb vaší domácnosti.

V případě, že si raději na dobré jídlo zajdete do restaurace a vaříte pouze příležitostně, je dobré pro kuchyň a jídelnu prostor minimalizovat. Tak získáme více prostoru pro obývací a tedy i relaxační část bytu.

Jestliže naopak v kuchyni trávíte více času a návštěvy u vás podávají dveře, bude výhodné obývací část a kuchyňský kout neoddělovat, aby byla možná pohodlná optická a verbální komunikace mezi oběma prostory.

Pokud si potrpíte na klid při večerních zprávách a nechcete se nechat rušit při Vašem oblíbeném filmu ruchem a vůněmi z kuchyně, je naopak dobré kuchyňku a obývací část více separovat. K tomu poslouží nízké skříňky, vhodně situovaná sedací souprava či křesla, nebo vyšší parapet, který může složit jako odkládací prostor či jako barový pult místo jídelního koutu.

Přečteno: 91077x

Autor: redakce
Další články ze sekce Inspirace a styl
Štítky: bytový design, interiér, interiér bytu, kuchyňský nábytek, moderní kuchyně, moderni panelák, nábytek do kuchyně, obývací pokoj, panelák, paneláková kuchyně, Paneláková kuchyně, rekonstrukce kuchyně, vybavení do bytu, Obývací pokoj s kuchyní, Malá kuchyně, Kuchyňský kout, Kuchyně s obývákem
Publikováno: 31.10.2011
Zdroj: www.momoy.com

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Nápady pro obývák s kuchyní1
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »