Kuchyně Oresi

Kuchyně Oresi - hezké a kvalitní kuchyně za nejvýhodnější cenu

Návrháři Oresi sledují moderní design kuchyní v duchu aktuálních trendů a mění ho v nadčasový výraz dlouhodobě hezkého a přitažlivého nábytku. Proto znáte kuchyně Oresi mimo jiné i z televizního pořadu Jak se staví sen. Ve většině dílů této populární show hraje kuchyňská sestava Oresi jednu z hlavních rolí. Díky promyšlenému modulárnímu systému se každá kuchyňská linka Oresi přizpůsobí doslova na míru jakémukoli interiéru. Kuchyně Oresi mají trvale nejnižší cenu na trhu v segmentu kvalitních kuchyní. A nově teď také nabízí Oresi nábytek Creativo navržený lehkou rukou italského designéra.

Spokojený zákazník je hlavní politika společnosti Oresi

Naše pozornost je především zaměřena na potřeby zákazníka. Při rozhodování nad volbou vhodné kuchyně jej seznamujeme nejen s posledními trendy v designu, ale také s nároky na prostor, ve kterém se kuchyň nachází. Rovněž klademe důraz na životní styl rodiny, pro kterou je kuchyň určena.

Za úspěchem rozvoje společnosti je především spolupráce s nejlepšími dodavateli v oblasti nábytkové tvorby a aplikace nejmodernější technologie výroby kuchyňských linek s využitím špičkových strojů. Vysokou kvalitu našich kuchyní deklarujeme uděleným certifikátem ISO 9001. Kuchyňské linky dále dle přání zákazníků vybavujeme nadstandardními doplňky, zejména závěsnými a výsuvnými programy renomovaných značek, jako jsou například BLUM, HETTICH nebo MIVOKOR.

Dřezy a baterie nabízíme od jednoho z dalších největších světových výrobců, od firmy FRANKE. Našim zákazníkům rovněž pomáháme s výběrem a prodejem volně stojících i vestavných spotřebičů. Zde se specializujeme opět na kvalitu, proto nabízíme zákazníkům zejména značky Whirlpool, Electrolux, AEG, Zanussi a ARDO. Tito obchodní partneři pro naše zákazníky připravili speciální bonusové programy a garantují pro nás nejnižší ceny spotřebičů na trhu.

S takovým zázemím si můžeme dovolit nabízet našim zákazníkům prodlouženou ORESI záruku na kuchyňské sestavy v délce trvání 7 LET, kterou zákazníkům poskytujeme ZDARMA! Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design.

Kuchyně Oresi má vypracovaný odborný školící program pro nové zaměstnance všech pracovních zařazení. Výsledkem tohoto školícího programu je plně kvalifikovaný zaměstnanec, který je schopen poskytovat zákazníkům rady a odborné služby na nejvyšší úrovni. Součástí prodeje je totiž komplexní poradenství, bezplatné zpracování grafických návrhů kuchyní, výroba a odborná montáž na místě realizace.

Ve spolupráci se zákazníkem připraví kuchyňské studio grafický návrh několika variant kuchyně a po výběru varianty a upřesnění všech detailů je zákazník seznámen s kalkulací připravovaného díla. Pokud si zákazník není jist přesností vlastního zaměření, je možné u zákazníka přímo na místě tuto službu zajistit. Po podpisu smlouvy o dílo klient uhradí zálohu podle toho, zda zákazník odebírá pouze kuchyň, nebo kuchyň včetně spotřebičů. Zákazník odchází ze studia s technickým plánkem a průvodním dopisem pro montážní četu.

Kuchyňskou linku není problém dodat zákazníkovi do 48 hodin.

Vyškolení pracovníci firmy zajistí montáž a kompletaci kuchyňské linky, její připojení na rozvody vody, odpadu, elektřiny a plynu, zajistí montáž a připojení spotřebičů. Sestaví kuchyňskou desku, vyřežou otvor pro dřez, případně i pro varnou desku, a celou sestavu finalizují. Kompletní montáž provádějí zpravidla dva pracovníci v průběhu jednoho až dvou dnů podle velikosti kuchyně a technického provedení. Výsledkem je předání funkční kuchyně se všemi detaily.

Dynamický rozvoj firmy spočívá v rozšiřování prodejní sítě vlastních prodejen a prodejen našich smluvních partnerů, budování výrobně-technického a logistického zázemí a zkvalitňování přístupu k zákazníkovi. Proto můžeme s klidným svědomím tvrdit, že spokojených zákazníků díky našemu přístupu denně přibývá.

Kontakt na firmu Kuchyně Oresi

WWW stránky: www.oresi.cz
E-mail:info@oresi.cz
AdresaBřezí 102, Březí
PSČ25101

Produkty:

Kuchyně Tenera - Oresi

Patříte-li k lidem orientovaným na moderní současný design, pak je právě pro vás určena kuchyně Tenera. Akční cena za běžný… »

Oresi
Kuchyně Latea - Oresi

Kuchyně Latea nabízí v uvedeném podání vše, co si lze představit pod pojmem moderní kuchyně. »

Oresi
Kuchyně Samoa - Oresi

Celkový vzhled kuchyně Samoa je výsledkem dlouhodobého vývoje moderních trendů. »

Oresi
Tato fima je ve výpisech:
Kuchyně, Kuchyně Březí
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »