« zpět

Nová kolekce od AEG je opravdu Neue Kollektion

Budoucnost kuchyňských spotřebičů od AEG

Každý spotřebitel ví, že ne všechno, co je uváděno na trh jako novinka, je skutečně lepší než starší nabídka. V případě nové kolekce kuchyňských spotřebičů přední německé značky, která svou novost odvážně zdůrazňuje svým názvem, ale nebudeme ani po velmi kritickém rozboru zklamáni. AEG Neue Kollektion (tedy česky Nová Kolekce) tvoří moderní spotřebiče s atraktivním vzhledem a spoustou nových unikátních funkcí, které zjednodušují práci v kuchyni a šetří tak náš čas, jehož nám zbyde víc pro naše blízké. Je to vlastně zvláštní zjištění – spotřebiče, tedy neosobní stroje, mohou právě tím, že nám nechávají víc času pro sebe, přispět k obohacení našeho osobního života.

Spotřebiče AEG Neue Kollektion se mohou pochlubit řadou ocenění iF design award z prestižního hannoverského veletrhu designu. Spotřebiče však vynikají také výjimečným provozním výkonem a stále lepšími technickými parametry. Obecně patří k jedněm z nejtišších na trhu, myčky nádobí AEG jsou dokonce nejtišší na světě.  V nové kolekci najdete vestavné trouby, chladničky ProFresh, indukční varné desky AEG MaxiSense™, myčky nádobí ProClean™, odsavače par i automatické kávovary.

Vestavné trouby dokonale upečou jakékoli jídlo. Funkce ProCombi® Steam udělá radost milovníkům zdravého způsobu pečení v páře křupavou kůrkou. Horký vzduch ji vykouzlí i s perfektní barvou. Pro všechny méně zdatné kuchaře a hlavně pro ty, kteří nechtějí v kuchyni trávit zbytečně mnoho času, je tu trouba CuliSense® s jedinečným automatickým energetickým čidlem, které samo určuje dokonalý průběh pečení.

Koupit kvalitní a čerstvé potraviny stojí úsilí. Chladničky BioFresh se postarají o to, aby si ovoce a zelenina uchovaly maximální množství vitaminů, a díky chytrému systému proudění vzduchu MultiAirFlow budou i všechny ostatní potraviny skladovány správným způsobem.

Vaření na indukčních deskách AEG MaxiSense™ je bezpečné a úsporné. Varné zóny se přizpůsobují tvaru a velikosti nádobí a indukční technologie je mimořádně citlivá, bez obav se tak můžete pustit  do rozpouštění čokolády bez vodní lázně či okamžitě rozpálit pánev k prudkému restování masa.

Myčky nádobí ProClean™ nabízejí vnitřní objem o 10 litrů větší než standardní myčky stejných rozměrů. Dokonale a naráz umyjí spoustu nádobí.

Digestoře AEG Neue Kollektion jsou tiché a vysoce výkonné, přitom s nízkou spotřebou energie. Čidla ActiveHeat automaticky přizpůsobují sílu a rychlost odsávání v závislosti na teplotě a množství vznikajících výparů.

Obchody specializované a specializovanější

Odborníci radí, že nejlépe je velké spotřebiče vybírat osobně v prodejně. Při zařizování kuchyně je dobré vybírat spotřebiče současně s kuchyní za asistence profesionála v oblasti bydlení, který nejlépe posoudí individuální nároky a navrhne ideální řešení. Těmto požadavku vycházejí vstříc například kuchyňská studia největšího prodejce kuchyní v ČR, společnosti Oresi. Spotřebiče se tam navíc nakupují za akční ceny a mimořádnými garancemi.

zdroj: www.kuchyne-oresi.cz

Zaujal Vás tento článek, chcete poradit s kuchyňskými spotřebiči do Vašeho domu? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.

Přečteno: 14128x

Autor: redakce
Další články ze sekce Vychytávky
Štítky: kuchyňské doplňky, kuchyňské spotřebiče, AEG, Spotřebice AEG, Spotřebiče, trouby, Digestoře
Publikováno: 04.02.2013

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
AEG trouby MaxiKlasse
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »