« zpět

Nerezové nádobí Pyramis

Začněte od píky – nákupem kvalitního nádobí!

Pryč jsou doby nevzhledných opálených hliníkových hrnců. Mottem současné moderní kuchařky a kuchaře je vařit zdravě a s nejmodernější technikou. A co je zdaleka nejdůležitější při přípravě chutných a přitom zdravých pokrmů? Samozřejmě kvalitní nádobí.

Nádobí je skutečně nejdůležitější pomůckou v kuchyni, protože přichází do přímého kontaktu se surovinami, ze kterých se následně vařením, mícháním, smažením, dušením a hlavně přidáním exotických či tradičních koření a ingrediencí vytvoří nevšední kulinářské dílo. Aby byla veškerá píle a láska věnovaná přípravě lahodného pokrmu korunována úspěchem, je důležité používat kvalitní nádobí, které nezpůsobí zkázu celému dílu. Vsaďte na nerezové nádobí značky PYRAMIS.

Moderní technologie & nadčasový design

Prestižní řecký výrobce vybavení do kuchyně, společnost PYRAMIS, sází při výrobě kuchyňského nádobí na spojení nejmodernějších technologií a nadčasového designu. Kvalitní nerezové nádobí PYRAMIS spojuje hned několik předností. Je zcela bezúdržbové a vhodné pro každodenní použití v myčce na nádobí. Moderní čistý design potěší nejen oko odborníka, ale také Vám dává možnost jídlo servírovat rovnou na stůl a při tom elegantně dozdobit dekorum prostřeného stolu. Z praktického hlediska je významnou výhodou nepřilnavý povrch, který zjednodušuje údržbu a snižuje tak spotřebu tuku.

Nerezové nádobí PYRAMIS je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli v provedení 18/10. Zásadní kvalitativní skok proti běžnému nerezovému nádobí přináší vlastní konstrukční řešení dna nádob, která jsou vyrobena metodou třívrstvého sendviče. Dno je konkávně tvarováno s ideálním poměrem 10/1000. Tím je zaručen dokonalý kontakt s varnou deskou. Stěny hrnců se tak zahřívají rovnoměrně a vaření je proto rychlé a úsporné. Současně tímto vysoce praktickým řešením nedochází k připalování pokrmu na dně a kvalita pokrmu je proto maximálně zajištěna. Zahnuté okraje nádoby slouží pro ještě lepší vnitřní cirkulaci páry. Nádobí je vhodné pro všechny typy varných spotřebičů: elektrické, sklokeramické, plynové a indukční.

Sada nádobí Gourmet

Doporučujeme vyzkoušet například exkluzivní sadu nerezového nádobí Gourmet, jež nabízí opravdový komfort při vaření a zároveň splňuje přísné požadavky na šetrnou a zdraví prospěšnou přípravu jídla. 

Gourmet zaujme na první pohled čistou linií tvarů nádobí doplněnou ergonomickými úchyty z tvrzeného plastu, který odolá teplotám do 220 °C. Celý set doplňují elegantní poklice z nerez oceli.

Nerezové nádobí Gourmet lze zakoupit jako sadu 8 dílů, která zahrnuje rendlík o průměru 16 cm, pánev o průměru 24 cm a tři hrnce s poklicemi o průměru 16, 22 a 24 cm.

Sada nádobí Linea

Líbivý design, precizní provedení, šetrná příprava pokrmů a dlouhá životnost jsou zase hlavními přednostmi sady nerezového nádobí Linea.

Ladné křivky nádobí Linea působí decentně a přitom elegantně, takže lahodí jak oku náročného zákazníka, tak i milovníka klasiky. Krásu a funkčnost sady nádobí Linea podtrhují ergonomické úchyty z tvrzeného plastu, který odolá teplotám do 220 °C, a vysoce odolné skleněné poklice s otvorem pro odvod páry.

Nerezové nádobí Linea lze zakoupit jako sadu 11 dílů, která zahrnuje rendlík o průměru 14 cm, pánev o průměru 24 cm a čtyři hrnce o průměru 16, 18, 22 a 24 cm. Součástí sady je dále 5 skleněných poklic.

Precizní provedení, zdravá příprava pokrmů a čistý moderní design jsou prvky, které ocení každý na nerezovém nádobí značky PYRAMIS. Vařící sady nerezového nádobí Gourmet a Linea jsou tak určeny pro všechny, kteří se chtějí stát opravdovým šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou ve své kuchyni.

Nádobí PYRAMIS osloví ty, kteří požadují originalitu a vysokou kvalitu za velmi příznivou cenu.

Přečteno: 13599x

Autor: redakce
Další články ze sekce Vychytávky
Štítky: Kuchyně, , kuchyňské doplňky, , kuchyňský hrnec, , paneláková kuchyně
Publikováno: 06.03.2013
Zdroj: www.pyramis.cz

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Nerezové nádobí Gourmet
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »