« zpět

Zateplení domu

Nejnovější Nejčtenější
Vytápíme podlahu (II) - Teplovodní systém nebo topné rohože a kabely

Teplovodní systém využívá průchodu teplé vody plastovým potrubím, které je zalité v betonové nebo anhydritové desce. Zdrojem tepla pro ohřev vody je tepelné čerpadlo, plynový kondenzační kotel či solární systém, případně jejich vzájemné kombinace. »

Zateplení domu
Nová řešení pro kabát domu - fasádní omítky a barvy KVK

Na vzhledu každého domu se výrazně podílí správná volba struktury fasádních omítek a celkového barevného provedení domu. Kromě významné estetické funkce fasáda spolurozhoduje o spolehlivé funkčnosti celého obvodového pláště domu, chrání nosné konstrukce před destruktivními… »

Zateplení domu
Vytápíme podlahu (I) – Zvažujeme možnosti

Využití podlahového vytápění v rodinných domech se stalo v posledních letech doslova fenoménem. Za tímto úspěchem však nestojí móda, ale efektivita a komfort tohoto způsobu vytápění. »

Zateplení domu
Podmínky dotací na zateplení bytových domů jsou v současné době velmi výhodné

Vyšší podpora, než jaká je v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP), se v tomto programovacím období (2014–2020) již nedá očekávat. Proto je důležité, aby zpozorněli všichni ti, co uvažují o zateplování či pořízení fotovoltaických kolektorů, případně… »

Zateplení domu
Vytápění přesně na míru (1) - vytápění střech a okapových žlabů

I přes úporné snahy propagátorů nebezpečí globálního oteplování bude ještě nějaký týden trvat, než se naše zeměpisné šířky stanou územím bez sněhu, ledu a mrazivých dnů v zimě. Do té doby nemůžeme čekat na přírodu a musíme si poradit sami s odklízením sněhu a likvidací námrazy… »

Zateplení domu
KVK lepící tmely

Vývoj stavebních materiálů prochází bouřlivým rozvojem. Pro rychlou a efektivní stavební činnost je třeba využívat veškerých vymožeností technologických poznatků ve vývoji stavebních hmot. K plnění časového harmonogramu stavby přispívá výraznou měrou i správný výběr lepicích… »

Zateplení domu
Vytápění přesně na míru (2) - vytápění chodníků a venkovních schodišť

Na aktuálnosti nabývá problematika úklidu venkovních ploch v zimním období poprvé v sezóně 2009/2010, kdy podle novely zákona přechází starost o chodníky na majitele pozemku, v drtivé většině tedy obce a města. »

Zateplení domu
Anhydritový potěr KVK

KVK rozšířila spektrum nabízených stavebních materiálů a technologií o litý anhydritový samonivelační potěr. Využívá se při výstavbě rodinných a bytových domů, v administrativních a obchodních prostorách a v objektech lehkého průmyslu. Nehodí se však do prostor trvale zatížených… »

Zateplení domu
TRANSMIX anhydritový potěr až do domu

KVK, a.s. přichází na stavební trh s ojedinělým řešením distribuce a přípravy vlastního anhydritového potěru. Dopravu suchých složek směsi na staveniště a její přesné míchání zajišťuje mobilní přepravní a míchací jednotka TRANSMIX. Na korbě návěsu kamionu se vezou míchací… »

Zateplení domu
KVK stavební chemie jako součást komplexního řešení nabídky

Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., patří na středoevropském trhu mezi zavedené a významné dodavatele stavebních hmot s mnohaletou tradicí. Nabídka dodávaných výrobků je velmi bohatá, pokrývá prakticky všechny požadavky na hrubou stavbu, s nimiž se může stavební či realizační… »

Zateplení domu
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »