« zpět

Výměna oken a dveří

Nejnovější Nejčtenější
Plastová okna

Okna z plastu se u nás začala používat teprve v posledních desetiletích, nicméně jejich nabídka je široká. Životnost těchto oken je menší než v případě oken dřevěných. »

Výměna oken a dveří
Dveře v panelovém domě

Dveře jsou stejně jako okna určitým předělem mezi naším domovem a vnějším prostředím. Chrání nás před zimou i horkem, před zloději i okolním světem. Ještě víc než od oken požadujeme od nich, aby nám zaručily určité bezpečí proti nezvaným návštěvníkům. »

Výměna oken a dveří
Okna - Zasklíváme okna v panelovém domě

Na okna jsou kladeny vysoké nároky z hlediska minimalizace tepelných ztrát. Hlukovou neprůzvučnost oceníme zejména v rušnějších místech, nebo ve městě. Řešením těchto nároků je správné zasklení oken. »

Výměna oken a dveří
Okna - Jak vybrat vhodný materiál oken do panelového domu?

Spojovacím článkem mezi interiérem a vnějším prostředím jsou okna a dveře. U oken se snažíme docílit stavu, kdy do domu proniká co nejvíce světla - proto chceme mít okna co největší. Jenže dřívější stavby měly naopak okna co nejmenší, protože jejich stavitelé si byli dobře… »

Výměna oken a dveří
Předokenní rolety - vícefunkční doplněk k panelovému bytu

V našich krajích si v posledních letech stále větší oblibu získávají venkovní předokenní rolety. Přínos komfortu bydlení je jednoznačný, a prakticky každý, kdo výhody rolet poznal, si nenechává svoje příznivé poznatky pro sebe. »

Výměna oken a dveří
Dřevěná okna

Moderní materiály nám sice umožňují osazení velkých oken do stěn našich domovů, ale při rekonstrukci domu je vždy třeba při osazování nových oken využívat nejen současných technických možností, ale i smyslu pro harmonii. »

Výměna oken a dveří
Stínicí technika v panelovém domě

Stavební otvory v podobě oken a dveří způsobují už svým charakterem narušení celistvosti objektu, zejména z hlediska tepelně izolačních vlastností a celkového zabezpečení stavby před nevítanými návštěvníky. Protože se však bez těchto stavebních prvků neobejdeme, snažíme… »

Výměna oken a dveří
Okna - Porovnáváme vlastnosti

Než se rozhodneme pro určitý typ oken, měli bychom také u jednotlivých výrobků důkladně zvážit všechna pro i proti. Srovnat cenu s užitnými vlastnostmi, vzít v úvahu životnost i požadavky na údržbu. »

Výměna oken a dveří
Okna - Bezpečná a krásná okna pro panelový dům

Podle lokality objektu a bezpečnostních rizik domu či bytu můžeme klást na výrobce požadavek na dodávku bezpečnostních oken. Okna nemusí být pouze bezpečná, ale díky vhodně zvoleným doplňkům, mohou získat jedinečný vzhled. »

Výměna oken a dveří
Okna HOKR spojení krásy a účelnosti

Společnost HOKR se více než 15 let zaměřuje na problematiku výměny oken panelových domů. »

Výměna oken a dveří
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »