« zpět

Vychytávky do kuchyně - rady a tipy nejen pro panelákové kuchyně

Nejen panelákové kuchyně jsou dnes plné vymožeností, přístrojů a domácích spotřebičů, které za vás udělají téměř vše. Jaké jsou nové trendy ve světě kuchyní, a jaké vychytávky do kuchyně Vám zpříjemné práci Vám aktuálně představíme právě v naší rubrice vychytávky do kuchyně.

V naší sekci najdete články od předních dodavatelů a výrobců, kde vám podarí od řešení úložných prostor až po vestavbu americké lednice...

Nejnovější Nejčtenější
Retro nebo futuristickou kuchyň?

Při výběru můžeme zvolit kuchyň klasickou, rustikální, retrospektivní nebo kuchyň futuristickou. Mezi používané materiály patří dřevo, masivní materiály, fólie, matné a strukturované laky, vysokotlaké fólie, dýhy, hliník a sklo. Celodřevěné kuchyňské sestavy navozují pocit… »

Vychytávky
Zjedodušujeme si práci v nové kuchyni

Snaha šetřit čas a co nejvíce zjednodušit práci v kuchyni je hlavním kritériem při prosazování nových trendů v kuchyňských sestavách. Chceme ušetřit čas potřebný na přípravu jídel, na úklid, údržbu a ošetřování kuchyňského nábytku i jednotlivých spotřebičů. »

Vychytávky
Digestoře pro panelákové kuchyně

Nedílnou součástí moderní kuchyně v panelovém domě je odsávač par, tzv. digestoř. Pomocí odsavače par se zbavíme vznikajících pachů při vaření. V dnešní době je digestoří velké množství a vybrat odsavač par, který ladí se vzhledem celé kuchyně není problém. »

Vychytávky
Kuchyňské dřezy do paneláku - Volba tvaru a barvy

Ať chceme, nebo nechceme do kuchyně neodmyslitelně patří mytí nádobí. Za většinu domácností tuto nepříliš oblíbenou činnosti vykonává myčka, ale bez kuchyňského dřezu se neobejdeme. Důvodem je třeba umytí potravin před vařením nebo rychlé opláchnutí nádobí, na tuto činnost… »

Vychytávky
Kuchyňské dřezy - Doplňky rozšiřují možnosti

Nabídka dřezů na našem trhu je dokladem toho, že i u dřezů se stále více prosazují nové trendy. Pěkný design a dobře vybraná barva dřezu do značné míry ovlivní celkový dojem z kuchyně, nicméně doplňky pro usnadnění samotné práce v kuchyni jsou tou pravou třešínkou na dortu.… »

Vychytávky
Mikrovlnná trouba do panelákové kuchyně

Představa napařovacího hrnce, kde se hřejí knedlíky, vedle hrnec se zelím a další hrnec s masem, je nám dávno cizí. Proces ohřívání jídla, jenž dříve trval nejméně čtvrt hodiny i s přípravou, je dnes tříminutovou záležitostí. »

Vychytávky
Kuchyňské dřezy do paneláku - Materiály

Při výběru kuchyňského dřezu můžeme vybírat z různých druhů materiálů, přičemž v nabídce modelů nalezneme pokaždé jiné vlastnosti, jiný vzhled, jiné nároky na údržbu, a pochopitelně i jinou cenu. Každý dřez má své klady i zápory. »

Vychytávky
Malá komfortní kuchyně v paneláku

Těchto 7,5 čtverečních metrů velká kuchyň je vynikajícím příkladem, jak praktický a stylový malý prostor může být. Bílý nábytek, bílé desky, bílý strop a šedé stěny s výraznými doplňky jsou skvěle zvoleny tak, aby kuchyně působila světle a moderně. V kuchyni je použito… »

Vychytávky
Vybíráme baterii do kuchyně

Nejvíce namáhaným zařízením v kuchyni je vodovodní baterie. Jejímu výběru bychom proto měli věnovat stejnou dávku pozornosti jako nákupu ostatního, na první pohled možná viditelnějšího, vybavení. A to zvlášť dnes, kdy za ním již kuchyňské baterie nezaostávají po stránce… »

Vychytávky
Papiňák aneb vařte rychleji, vařte pod tlakem!

Někteří domácí pomocníci nejsou poháněny elektrickým proudem, ale zabydleli se v našich kuchyních velmi rychle a již dávno a jejich místo je nezaměnitelné. Za zmínku stojí třeba klasika našich maminek tzv. „papiňák". Není to právě elektrospotřebič, ale, díky svým vlastnostem… »

Vychytávky
  1 2  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »