« zpět

Kuchyňské dřezy Pyramis

Jakákoliv činnost v kuchyni začíná či končí u kuchyňského dřezu. Kuchyňský dřez je součástí jak kuchyně minimalistické, tak i designérského skvostu. Správným výběrem designu se dřez stává pomyslným klenotem ve Vaší kuchyni a současně Vašim neodmyslitelným pomocníkem.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA.
Máte-li zájem o nezávaznu konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Jaké jsou trendy?

Světoví výrobci kuchyňských dřezů přinesli v průběhu nedávné doby do výroby kuchyňských dřezů nové, moderní vstupní materiály. Klasické smaltované dřezové nádoby nahradily prvotřídní, vysoce jakostní materiály. Firma Pyramis, jako přední světový producent kuchyňských dřezů, je ve spojení se špičkovými italskými designérskými studii - tvůrci nabídky moderních dřezů, které jsou „trendy“. Kromě klasického vstupního materiálu, jako je nerezová ocel, nabízí výrobce drcený přírodní kámen či spojení tvrzeného skla s nerezovou ocelí.

Kuchyňský dřez již není dnes pouhým prostředkem pro mytí nádobí a omývání surovin. Výrobci nabízejí různé variace nádob, které jsou vynikajícími pomocníky při práci v kuchyni. Firma Pyramis se vyznačuje rozměrnými nádobami s velkými hloubkami dosahujícími až 230mm. Pyramis také kupříkladu nabízí u určitých druhů dřezů přidruženou malou odkapní nádobu, která je určena přímo pro mytí zeleniny, či naplněná ledem slouží pro stylové chlazení nápoje pro podtržení kulinářského zážitku.

Nerezový dřez

Firma Pyramis má nespočet tvarových variací i variací vzhledu samotného nerezového materiálu – lesklý či tkaný povrch. Nerezová ocel je považována za hygienicky 100% produkt, když uvážíme, že se používá i v profi kuchyních či zdravotnictví. Navíc je plně recyklovatelná, takže zátěž na životní prostředí je minimální. Tyto dřezy jsou vhodné do jakékoliv kuchyňské linky pro svou univerzálnost a snadnou údržbu – je to prostě klasika. Kvalita za nejlepší možnou cenu je to, co u nerezových dřezů značky Pyramis najdete.

Granitový dřez

Jedná se o materiál, který si nachází stále větší oblibu mezi spotřebitelskou veřejností . Tento produkt obsahuje více než 80% křemenných zrn , dále pak speciální pojiva a barviva. Pyramis přinesl na trh svou řadu dřezů Pyragranite, která byla přísně testována na hygienické požadavky. Odolnost proti chemickým a mechanickým vlivům je zde samozřejmostí. Pyragranitové dřezy Pyramis jsou konstrukčně zaměřeny jak na splnění náročných estetických a hygienických požadavků, tak na odolnost a snadnou údržbu v praktických podmínkách každodenního používání. Materiál Pyragranite je již známkou luxusnějšího výběru a cena je vyšší než u nerezové oceli . Pyragranitové dřezy Pyramis se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a širokým výběrem barevných odstínů a také zde najdete kvalitu za nejlepší možnou cenu.

Dřez v kombinaci sklo/nerez

Pyramis vyvinul a uvedl jako první na trh dřezy řešené spojením dvou naprosto dominantních materiálů, které tvoří výrazný designový prvek v moderní kuchyni. Tyto modely se vyrábějí v kombinaci čistě bílého či černého tvrzeného skla s nerezovými nádobami pod označením Crystalon. Jednoznačně se jedná o špičkové materiálové a designové provedení kuchyňského dřezu, což se také odráží v jeho ceně.

Vodovodní baterie

Ke všem dřezům lze zvolit vhodnou vodovodní baterii PYRAMIS. Tyto baterie jsou vyráběny dle nejvyšších standardů a jsou charakterizovány špičkovým designem a vysokou životností. U těchto baterií je do výroby zařazen tzv. proces pure water, což je galvanizační metoda, která zamezuje vyluhování kovů z materiálu baterie do pitné vody. Všechny baterie PYRAMIS jsou osazeny keramickými kartušemi , které zaručují efektivní funkčnost a dlouhou životnost.

Veškeré dřezy PYRAMIS jsou přísně testovány z  hlediska hygieny a kontaktu s  potravinami a běžně dosahují životnosti více než 25 let. Taktéž jsou certifikovány dle evropské normy EN 13310 a mají označení CE.

Bohatý výběr tvarů a rozměrů kuchyňských dřezů a vodovodních baterií PYRAMIS je taktéž obohacen o různé varianty zabudování dřezů do pracovní desky kuchyňské linky. Zákazník si tak může vybrat výrobek ze sortimentu Pyramis podle svého osobního vkusu a přizpůsobit tak kuchyňskou linku svým potřebám a požadavkům. Pro Českou republiku a Slovensko je výhradním dovozcem sortimentu Pyramis, firma Interhellas.

Zaujal Vás tento článek, chcete poradit s elektroinstalací ve Vašem bytě? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.

Přečteno: 24241x

Autor: redakce
Další články ze sekce Vychytávky
Štítky: baterie do kuchyně, armatury do kuchyně, bytový design, kuchyňský nábytek, Kuchyňský kout, Kuchyně s obývákem, Malá kuchyně, Kuchyně, Kuchyňský dřez, Kuchyňské dřezy Pyramis, Nerezové dřezy Pyramis, Granitové dřezy Pyramis, Vodovodní baterie Pyramis, Pyramis, moderní kuchyně, moderni panelák, nábytek do kuchyně, paneláková kuchyně, Paneláková kuchyně, rekonstrukce kuchyně, vybavení do kuchyně
Publikováno: 25.05.2012

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Díky za článek Milan 31.03.2017 17:10 Reagovat
cic7m992 asCilmir76tp 24.11.2016 14:04 Reagovat
Zobrazit vše
Kuchyňské dřezy PYRAMIS 1
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »