« zpět

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu, rekontrukce bytového jádra, rekontrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně - to jsou témata ve kterých Vám pomůžeme radou, inspirací, novými technologiemi a trendy a doporučíme odborníky pro realizaci.

Nejnovější Nejčtenější
Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Při rozsáhlejší rekonstrukci panelákového bytu je koupelna se záchodem zpravidla první na řadě. Je to pochopitelné. Zatímco modernizace kuchyně se může obejít bez větších stavebních zásahů, rekonstrukce koupelny a toalety se provádí většinou při „likvidaci“ klasického bytového… »

Rekonstrukce bytu
Malujeme panelový byt - výběr vhodné barvy

Minule jsme si ukázali, jak vymalovat panelový dům. Dnes se zaměříme na výběr vhodných barev, které jsou dnes volně dostupné na trhu. Volbou vhodné barvy si můžete ušetřit hodně starostí např. s jejím mícháním. »

Rekonstrukce bytu
Pusťte barvy do bytu - připravujeme se na malování

Moderní trendy preferují značnou barevnost. Té se přestali bát zejména architekti a přišli s návrhy nejrozmanitějších úprav nejdříve ve veřejných prostorách, později se začaly barvy prosazovat i v domácnostech. »

Rekonstrukce bytu
Měníme tvář bytu – Jak na malování v panelovém bytě?

Interiérové plochy stěn a stropů se dají zajímavě ztvárnit a zútulnit pomocí různých povrchových úprav a barevných řešení. Malování je jedním z nejrozšířenějších způsobů. Není přitom nákladné, je méně pracné a také časově kratší než například tapetování. »

Rekonstrukce bytu
Rekonstrukce bytového jádra - noční můra nebo zbytečná obava?

Již jen představa o jakémkoliv větším zásahu do stávajícího stavu bytu vzbuzuje v myslích majitelů či uživatelů bytů hrůzné noční můry. Již jen obyčejné malování nebo tapetování představuje hodiny příprav, stěhování, samotné práce a následného úklidu, vytírání a mytí oken… »

Rekonstrukce bytu
Volba prostoru při rekonstrukci kuchyně

Při rekonstrukci bytu obvykle přichází na řadu instalace zcela nové kuchyně. Každý obytný prostor, ať už velký či malý, počítá alespoň s koutkem určeným pro přípravu jídel. Většina za nás si nedokáže představit správné fungování domácnosti bez této místnosti. Je také pravda,… »

Rekonstrukce bytu
Problém s bytovými jádry v panelovém domě

V panelových domech je v současné době evidováno více než milion trvale obydlených bytů. Panelová výstavba byla zahájena koncem padesátých let, přičemž nejvíce bytů bylo postaveno v rozmezí let 1966 až 1975. »

Rekonstrukce bytu
Kuchyňské studio - Kuchyň krok za krokem, detail za detailem

Na celkové ceně kuchyně se pochopitelně podepíše výběr použitých materiálů a spotřebičů, kvalita doplňků a ostatní výbavy. »

Rekonstrukce bytu
Hrajeme si s prostorem při rekonstrukci koupelny

Řešení koupelny a toalety v panelákovém bytě je z hlediska dostupného prostoru pochopitelně výrazně omezenější ve srovnání s koupelnou ve velkém rodinném domě. »

Rekonstrukce bytu
Než začneme s rekonstrukcí koupelny aneb uspořádání prostoru

Koupelny jsou v novostavbách i při rekonstrukcích starších objektů místnostmi, kterým je věnována právem zvýšená pozornost. Výrazná omezení v minulosti způsobovala hromadná panelová výstavba se svými bytovými „umakartovými" jádry. »

Rekonstrukce bytu
  1 2 3 4 ...  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »