« zpět

Nová vana Rosa 95 se vejde i do opravdu malé koupelny

TRHU S NEMOVITOSTMI DNES DOMINUJÍ PŘEDEVŠÍM MENŠÍ BYTY, VE KTERÝCH SE OBYTNÉ MÍSTNOSTI VELMI ČASTO ZVĚTŠUJÍ NA ÚKOR SOCIÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ. NA KOUPELNU PAK VĚTŠINOU ZBÝVÁ PRŮMĚRNĚ KOLEM 3,5 M2. NENÍ TO MNOHO, ALE NAŠTĚSTÍ JE TU NOVÝ KONCEPT ROSA 95, KTERÝ I Z MALÉ KOUPELNY UDĚLÁ MÍSTNOST KRÁSNOU a PRAKTICKOU.

Koncept Rosa 95 od firmy RAVAK je založen na maximální praktičnosti. Základ tvoří nová vana Rosa 95, která je třetí z řady nejoblíbenějších asymetrických van u nás. Oproti vanám Rosa I a Rosa II je na šířku o 10 cm menší, ale o jedinečné vlastnosti celé řady, jako jsou velký vnitřní prostor a pohodlné sedátko, nepřišla. Vana Rosa 95 je tedy široká 95 cm a díky tomu se vejde i do opravdu malých koupelen.

Nová vana Rosa 95 je k dispozici ve dvou velikostech – 150 a 160 cm. Díky originálnímu vnitřnímu designu vana poskytuje dostatek pohodlí nejen pro koupání, ale pokud ji doplníte o vanovou zástěnu, tak i pro sprchování. K vaně si můžete v rámci Konceptu Rosa 95 pořídit také umyvadlo nebo praktický nábytek. Jak umyvadlo, tak nábytek nabízejí dostatek odkládací plochy, takže budete mít po ruce vždy vše, co v koupelně potřebujete. Umyvadlo i nábytek jsou vyráběny ve stejném designu, který kopíruje tvar vany. Dohromady tak vytvoří ve vaší koupelně praktický a designově sladěný celek. Nábytek je nově nabízen ve třech barevných kombinacích bílá lesk / bílá lesk, bílá lesk / bříza a bílá lesk / Strip Onyx (barvy dvířek / korpusu).

Více informací naleznete na stránkách výrobce Ravak.cz.

.

Přečteno: 50138x

Autor: redakce
Další články ze sekce Rekonstrukce bytu
Štítky: koupelna, , malá koupelna, , paneláková koupelna, , rekonstrukce koupelny, , vybavení do koupelen
Publikováno: 14.04.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
obydleni_Rosa95_300x300
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »