« zpět

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek zpříjemní pohodlí vaší koupelny

Každý z uživatelů bytu či domu potřebuje také někam uložit své osobní hygienické potřeby, před zraky návštěv ukryjeme „provozní prostředky", jako jsou toaletní papír, hygienické vložky, sanitární chemie na údržbu a úklid WC, vůně, spreje, mýdla, prostředky ústní hygieny atd.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA.
Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Proto má v koupelně své nezastupitelné místo koupelnový nábytek. Někde postačuje pouze skříňka s umyvadlem, někde se můžeme potěšit uceleným souborem designerských kusů nábytku. Je pochopitelné, že rozletu našich představ udělá stop velikost koupelny, případně její architektonické členění a řešení ve vazbě k ostatním obytným a uživatelským prostorám domu.

Nabídka trhu je opravdu veliká

Můžeme si snadno vybírat mezi individuálními návrhy nebo kompletními sektorovými sestavami. Novým trendem jsou kombinace skříněk nebo stolků s umyvadlem a zrcadlem, vytvářející výrazné solitéry. Koupelnový nábytek posledních dvou či tří let není už charakteristický přísně nábytkovým pojetím, ale slouží jako univerzální prvek.

Trh nabízí velké spektrum kombinací díky uceleným řadám nábytku a alternativám univerzální keramiky, je možné v nabídce vidět například 5 až 10 typů umyvadel s konkrétní nábytkovou řadou. Dnes převažuje trend technické dokonalosti provedení, moderní design, odlehčení, nenásilná kombinace prvků, kov v kombinaci se dřevem, nejrozmanitější řešení ve tvarech a provedení. Bez problémů můžeme pořídit prakticky cokoliv, například i úhlopříčně umístěné dvojumyvadlo, sestavy i pro malé koupelny, dvojumyvadla na skříňce i mimořádné kusy podle nejroztodivnějších představ.

Kdo šetří, má za tři

Na nedostatek nabídek si nemůžeme stěžovat ani v ohledu na stále diskutované téma ekonomické - základní kvalitní kusy koupelnového nábytku jsou dostupné prakticky každému, protože ceny se pohybují už zhruba od tří či čtyř tisíc korun. Samozřejmě podle provedení a vybavení může cena nábytku vystoupat i na desetitisíce korun, ale na ceně se podílí například také sanitární keramika, která už bývá nedílnou součástí hotového nebo objednávaného výrobku.

Zaujal Vás tento článek, chcete poradit při nákupu koupelnového nábytku? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.

Přečteno: 71099x

Autor: redakce
Další články ze sekce Nábytek
Štítky: koupelnový nábytek, nábytek do koupelny, paneláková koupelna, koupelna
Publikováno: 13.04.2014

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
39nv2nnq asCilm1aci2d 05.10.2016 17:39 Reagovat
d99lhm0p asCilmznl263 16.07.2016 17:41 Reagovat
rg36w7j7 asCilmxf69bl 21.06.2016 20:40 Reagovat
Louis Vuitton Mahina Leather orange carpinteyroted 22.08.2014 10:51 Reagovat
Re: Louis Vuitton Mahina Leather orange asCilmbqqjn3 06.07.2016 05:06 Reagovat
Zobrazit vše
Koupelnový nabytek Ilustrační foto 5
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »