« zpět

Inspirace a styl

Nejnovější Nejčtenější
Technistone - Základ moderní, kvalitní kuchyně

Kuchyň je centrem většiny domácností, proto se investice do nové, krásné a kvalitní kuchyně určitě vyplatí. Kuchyňská deska, nejnamáhavější část kuchyně, je jejím základem. »

Inspirace a styl
Malá velká koupelna v paneláku

Život uhání stále rychlejším tempem, a to není zrovna fakt, který by svědčil ve prospěch kvality našeho žití. Stále se zkracující chvíle relaxace je však možno v dnešní době využívat daleko lépe než mohly generace předchozí. »

Inspirace a styl
Koupelna v malém prostoru

Současný trend zahrnuje hlavně modernizaci malých a zastaralých koupelen, a také vytváření nových, prostornějších místností pro relaxaci. S prostorem malé koupelny se nepotýkají jenom obyvatelé panelových domů. Malé koupelny najdeme i ve starších činžovních domech, novějších… »

Inspirace a styl
Moderní rohová řešení v panelákové koupelně

Koupelna dneška by totiž neměla sloužit jen k vykonávání hygienických úkonů, ale i jako místo duševní očisty. I z malé koupelny je možné vytvořit zajímavou místnost, v níž můžeme trávit velmi příjemné chvíle. »

Inspirace a styl
Sprchové kouty v panelákové koupelně (1) - Jaký tvar a sklo?

Dítka se ráda cachtají ve vaně plné bublinek a během chvilky dokáží z koupelny udělat doslova rozbouřený oceán. Osprchování zase dobře osvěží, ušetří vodu i tolik drahocenný čas. V běžné domácnosti je šikovné mít obojí - vanu i sprchu. Kam ale sprchu umístit? Nejlépe do… »

Inspirace a styl
Vstupní dveře

Vstupní dveře jsou stejně jako okna určitým předělem mezi naším domovem a vnějším prostředím. Chrání nás před zimou i horkem, před zloději i okolním světem. Ještě víc než od oken požadujeme od nich, aby nám zaručily určité bezpečí proti nezvaným návštěvníkům. »

Inspirace a styl
Radiátory nové generace nejen do panelákové koupelny

Doba panelákových infrazářičů, umístěných na zdi umakartového jádra nebo nade dveřmi koupelny pomalu odeznívá. V rekonstruovaných panelových nebo zděných bytových domech nacházejí v koupelně své místo nové způsoby vytápění. Dnes si představíme možnosti, které nabízejí moderní… »

Inspirace a styl
Měníme tvář bytu - lepení tapet v panelovém bytě

Lepení tapet není pouze o lepení na zeď. Důležité je se nejprve pořádně připravit. Jedním z prvních kroků je správná příprava podkladu, odpojení elektrických zásuvek atd. Samotné lepení není úplně jednoduchou záležitostí, proto jsme v našem článku připravili pár typů, jak… »

Inspirace a styl
Měníme tvář bytu - výběr a nákup tapet

Tapetování je možnost, jak přispůsobit Váš byt bez zásahu do stěnné malby. V dnešním díle našeho miniseriálu si ukážeme, co je důležité pro správný výber a nákup tapet. Také se budeme zabývat výběrem některých pomůcek pro snadné položení tapet. »

Inspirace a styl
Bezbariérová koupelna

Lidská společnost je stejně jako příroda různorodá. Někdo je mladý, někdo starší, někdo je vysoký, jiný naopak menšího vzrůstu. Existuje mnoho rozmanitých životních stylů a hodnot, které uznáváme. Podobně je tomu i u zdravotního stavu. Všichni nemůžeme být zcela zdraví.… »

Inspirace a styl
  1 2 3 4 ...  
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »