« zpět

Sprchový kout Blix s novými sprchovými dveřmi

Individuální řešení od Ravaku

Posuvné dvoudílné sprchové dveře Blix BLDP2 jsou nabízeny v rozměrech 100, 110 a 120 cm v komplementárním setu se stěnou BLPS 80, 90 a 100 cm s jejíž pomocí vytvoří buď čtvercový či obdélníkový rohový sprchový kout nebo při použití dvou stěn vznikne kout ve tvaru U. Dveře jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 6mm a o jejich tichý a spolehlivý chod se stará systém AntiBlock ve spodní části. Vyrovnání případných stavebních nerovností vyřeší praktický nastavovací profil, který umí rozšířit sprchové dveře až o 4cm na každé straně. Stejně jako sprchový kout, i sprchové dveře Blix jsou opatřeny odklápěcím systémem, který podstatně usnadňuje údržbu a umožní dostat se i do těžko přístupných míst. Oproti jiným systémům otevírání (otočné pivotové dveře na čepu nebo klasické otevírání pomocí pantů) šetří posuvné dveře místo v koupelně a netrápí nás loužičkami odkapávající vody na koupelnové dlažbě.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA. 
Máte-li zájem o nezávaznu konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Maximum výhod za skvělou cenu – sprchový kout Blix

Spojuje v sobě výhody efektního vzhledu, technické dokonalosti i dlouhé životnosti. Jako jediný v sortimentu RAVAK svým zákazníkům nabízí volbu hned mezi třemi možnostmi povrchové úpravy, a to mezi bílým lakovaným povrchem, lesklým kovovým povrchem a odolným kovově matným povrchem satin. Aleš Brožík, product manager společnosti RAVAK k tomu dodává: „Provedení satin vzniká chemickým procesem, při kterém na povrchu dochází k vytvoření tvrdé, otěruvzdorné vrstvy oxidu hliníku rezistentní vůči další oxidaci, a tím i proti poškrábání. Všechny povrchové úpravy RAVAK si zároveň zachovávají své estetické a praktické hodnoty i při velkých výkyvech teplot, působení různých chemikálií a vysoké relativní vlhkosti vzduchu, kterým jsou kouty v koupelně vystaveny„.

Sprchový kout Blix se na první pohled řadí k řešením určeným do moderně pojatých koupelen v jednoduchém stylu. Design Blix není rušen žádnými svislými vnitřními profily a je tak tvořen pouze čirými bezpečnostními skly tloušťky 6 mm zavěšenými do vodících profilů s posuvným systémem zavírání dveří.

Sprchové dveře Blix jsou k dostání v ceně od 7 990 Kč vč. DPH (šířka 100 cm). Sprchový kout Blix je nabízen ve čtvrtkruhovém a rohovém provedení ve velikostech 80/90 cm v kovově lesklé, bílé nebo kovově matné povrchové úpravě satin za 10.490 Kč nebo 10.990 Kč vč. DPH podle zvolené velikosti.

Více informací naleznete na stránkách výrobce Ravak.cz.

Chcete poradit se sprchovým koutem do Vaší koupelny? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.

Přečteno: 41888x

Autor: redakce
Další články ze sekce Inspirace a styl
Štítky: sprchové kouty, sprchový kout, koupelna, koupelny
Publikováno: 21.10.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Blix_BLDP2+BLPS s plastovou stěnou (RAVAK).
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »