« zpět

Kobercové čtverce (2) - Snadná pokládka a ochrana koberců v panelovém domě

Hrátky s pokládkou

Kobercové čtverce nabízejí vysokou rychlost pokládky při stabilním spojení s podkladem. Nelepí se celoplošně jako velké koberce běžným lepidlem, ale pomocí fixačního nátěru Thomsit od firmy HENKEL vzniká na podložce a na koberci spojení, připomínající suchý zip. Po obvodu se lepí speciální pásky od německého dodavatele D-TACK. Kobercové čtverce i klasická kobercová metráž si umí poradit s velkým problémem, který představuje nerovnost podkladové vrstvy. I když by se mělo konstatovat, že se s ní potýkají zejména starší objekty v čele s panelovými domy, ani dnes v době moderních technologií nejsou výjimkou nepoučitelní řemeslníci, kteří zvládnou spolehlivě znehodnotit interiér nerovnou podlahou u právě dokončovaných staveb. Zatímco jiné podlahy vyžadují nivelizaci podkladu speciální vyrovnávací stěrkou, kobercům menší nepřesnosti rovinnosti nevadí.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA.
Máte-li zájem o nezávaznu konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Velkou výhodou ekologické fixace kobercovými páskami a speciálními disperzními nátěry je možnost časově nenáročné výměny poškozených dílů. To ocení uživatelé v každém interiéru, protože dříve či později díky nešikovnosti, drobným nehodám či dětským hrátkám dojde k mechanickému poškození, zabarvení nebo narušení povrchu koberce. Klasické snahy o čištění koberců po takových nehodách většinou stejně nesou své vizuální stopy i nadále. Není divu – například vylití kávy či vína, potřísnění červenou řepou, hořčicí, promaštění a další podobné události se přihodí většinou v okamžiku, kde nejsou po ruce potřebné čisticí prostředky k okamžitému zásahu, nebo je zvolena nevhodná technologie čištění, která beze zbytku následky nehody neodstraní.

Ideál pro vaše představy

Kobercové čtverce představují zajímavé technické řešení podlahové krytiny, které přináší zcela nové možnosti architektonické realizace. Jsou dlouhodobě odolné, stabilní, antistatické a uživatelsky vysoce komfortní. Díky široké nabídce designů nabízejí prakticky neomezenou příležitost tvorby individuálních a jedinečných interiérů podle vlastních představ, a to vše za velmi příznivé ceny, které se pohybují od 190 Kč/m2 v cenách bez DPH. Někteří prodejci tak již dnes nabízejí kobercové čtverce v cenách, které jsou výhodnější než běžná metráž.

Ochraňujte svůj koberec

Svěží vzhled metrážových koberců a kobercových čtverců vydrží déle, pokud jsou na vstupu do interiéru instalovány kvalitní kobercové rohože a kobercové čisticí zóny, jejichž úkolem je zachytit a zadržet maximální množství nečistot, které se vnášejí do interiéru na podrážkách bot. Čištění by se mělo provádět zónově. Nejčastěji se navrhují tři čisticí zóny, které se od sebe liší použitým materiálem, tvarem vlasu a hustotou koberce. První zóna se postará o hrubé očištění bot od kamínků, písku, bláta a zeminy, v zimě i od sněhu. Druhá zóna zachytí jemnou špínu. Třetí zóna slouží ke konečnému dočištění obuvi a zachycení nejjemnějších prachových částic a zbytků vlhkosti.

Specializovanou firmou na prodej a pokládku čtvercových koberců a čisticích zón je společnost KMD PLUS, s.r.o., která si od roku 1997 vybudovala stabilní pozici mezi dodavateli na trhu. Mezi nejúspěšnější se dostala díky záběru nabídky – dováží a prodává koberce a veškeré potřebné vybavení k nim od mnoha světoznámých výrobců, jako jsou DOMO, EMCO, PROFLOOR, D-TACK. Nabídka kobercových čtverců moderních i klasických vzorů převážně z produkce belgické firmy DOMO a anglické společnosti MILLIKEN nachází uplatnění v domácnostech, kancelářích, v hotelech a penzionech.

Přečtěte si také: Kobercové čtverce (1) - Nový rozměr v oblasti podlahových krytin

Za obchodním úspěchem firmy KMD PLUS stojí kompletní zákaznický servis. Při výběru kvalitních kobercových čtverců nepřekvapí prodloužené záruční doby, které často velmi výrazně překračují lhůty, stanovené zákonem. Na atestované koberce předních evropských výrobců poskytuje společnost KMD PLUS dokonce až desetiletou záruku.

Nechte si poradit

Prodejny jsou vybaveny širokým spektrem vzorků, nad kterými zákazníkům poradí kvalifikovaný personál. Poradenství, doprava objednaného zboží a kompletní pokládka je samozřejmou součástí péče o zákazníka. Investor kromě samotného výběru zboží a konečného rozhodnutí veškeré starosti může přenechat odborníkům. Firma totiž zajišťuje realizaci pokládky kobercových čtverců v bytových interiérech i ve firemních prostorách. Interiér kanceláří a podnikových prostor lze zvýraznit vytvořením zakázkových logotypů do kobercových ploch.

Obchodní politika a úspěšnost prodeje umožňuje společnosti KMD PLUS realizovat neobvyklou nabídku nákupů takřka na počkání a za speciální projektové ceny. Na prodejnách je k dispozici na 30 000 m2 kobercových čtverců v atraktivních akčních cenách. Všechny představované kolekce na prodejně jsou skladem, a proto také ihned k odběru. Zboží lze vyzvednout na pobočce v Letňanech již pouhou 1 hodinu po uzavření objednávky! Zákazníci, kteří si přesto nevyberou ani z bohaté nabídky produktů na prodejně, mohou objednávat zboží podle katalogu, ale dodací lhůty a další detaily obchodu jsou ujasňovány podle stavu zásob u výrobce. Prodej akčních kolekcí doprovází také různé slevy na montážní balíčky, které mohou zahrnovat například dodávku nebo kompletní manipulační a montážní servis zdarma.

Obchodní aktivity firmy KMD PLUS se nezaměřují pouze na Prahu a středočeský region. Běžně jsou uspokojovány zájmy zákazníků po celé České republice, kterým nabídka místních kobercových specialistů nevyhovuje. V kooperaci s přepravní společností TOPTRANS firma dodává koberce kamkoliv po celé republice do 24 hodin po objednání. Pokládku krytin zajišťuje buď v kooperaci s partnerskými firmami v místě přímo u zákazníka, nebo vlastními specialisty.

Chcete poradit s výběrem kobercového čtverce pro Váš byt? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz.
 

Přečteno: 43815x

Autor: redakce
Další články ze sekce Inspirace a styl
Štítky: koberce, kobercové čtverce
Publikováno: 07.02.2011

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
Pitting colourful targeted belief ischaemia. ogiiuxx 10.04.2021 20:01 Reagovat
Zobrazit vše
Kobercové čtverce nabízejí vysokou rychlost pokládky při stabilním spojení s podkladem.
 
/
 
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »