« zpět

Veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR a FOR PRESENT představí novinky z oblasti interiérového designu i starožitnosti

Veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR a FOR PRESENT

Tváří veletrhu se stala herečka Alice Bendová, která vystudovala umělecko-průmyslovou školu a mezi její hlavní záliby patří právě design a interiérové návrhářství. Herečka se s rodinou zúčastní nejen veletrhu, ale také slavnostního zahájení veletrhu a společenského večera. Souběžně proběhne také veletrh dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a veletrh dárkových předmětů a reklamního zboží FOR PRESENT.

Odebírejte ZDARMA naše internetové noviny. Vyplňte v pravém sloupci tabulku NOVINKY ZDARMA.
Máte-li zájem o nezávaznu konzultaci, vyplňte poptávkový formulář.

Odbornost veletrhu FOR INTERIOR podtrhují i odborní partneři veletrhu, kterými jsou Asociace českých nábytkářů a Cech čalouníků a dekoratérů. „Český nábytek slaví úspěch nejen doma, ale také v zahraničí. Řada českých firem velmi úspěšně vyváží český nábytek do celého světa od Slovenska po Severní Ameriku,“ dodává Tomáš Lukeš z Asociace českých nábytkářů.
Prague Patchwork Meeting a výstava starožitností na veletrhu FOR DECOR.

Na veletrhu FOR DECOR se můžete těšit na Mezinárodní výstavu patchworku a textilních technik  Prague Patchwork Meeting. Po jarním úspěchu se organizátor rozhodl uspořádat obdobnou výstavu v rámci veletrhu FOR DECOR. Další zajímavá výstava je Prodejní výstava starožitností pod záštitou Asociace starožitníků. K vidění bude starožitný nábytek, bytový textil, dekorační předměty i šperky. Vystavovat zde budou pouze členové Asociace, která je členem Mezinárodní konfederace obchodníků s uměleckými díly C.I.N.O.A.

Novinky z oblasti interiérového designu a nábytku na veletrhu FOR INTERIOR

Na veletrhu FOR INTERIOR bude k vidění kvalitní nábytek a bytové vybavení. Zárukou toho jsou firmy zvučných jmen z nábytkářského oboru. Za zmínění určitě stojí společnost Böhm - výrobce, který klade důraz na kvalitu, účelnost a eleganci svých produktů, JITONA a.s. - výrobce a exportér bytového nábytku, JELÍNEK výroba nábytku s.r.o. - výrobce kvalitního nábytku z masivu.

Široké palety dárkového a reklamního zboží na veletrhu FOR PRESENT

Na veletrhu naleznete jak drobné a běžné dárkové předměty, tak originální a netradiční dárky. Chybět nebudou oblíbené dárkové koše a luxusní manažerské dárky. Firma 3D Praha představí manažerské dárky od prestižních světových značek. Mezi nimi také značku NINA RICCI, která premiérově vstupuje na český trh v oboru dárků a módních doplňků. Silné zastoupení na veletrhu bude mít také obor šperky a bižuterie, v kterém budou vévodit ručně vyráběné šperky od českých výtvarníků. Perlou zajisté bude stánek Sdružení brusičů vltavínů a českých granátů z Turnova. Nedílnou součástí veletrhu budou i prezentace firem, které představí firemní dárky, propagační a reklamní předměty, dárkový obalový materiál, tašky a kazety.

Doprovodný program na veletrzích

Součástí doprovodného programu na veletrhu FOR INTERIOR bude přednáškový cyklus, který vznikl ve spolupráci s Cechem čalouníků a dekoratérů a Občanské sdružení spotřebitelů TEST. Jeho název je „Trendy vybavení interiérů“. Pro vystavovatele jsou připraveny dvě soutěže a to GRAND PRIX – soutěž o nejlepší exponát a TOP EXPO – soutěž o nejzdařilejší expozici. Nezapomněli jsme ani na návštěvníky veletrhu, kteří se budou moci zúčastnit Velké návštěvnické soutěže.

Podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.forinterior.cz, www.fordecor.cz a www.forpresent.cz.

Zaujal Vás tento článek, chcete se dozvědět další informace o připravovavých veletrhách? Zašlete nám Váš nezávazný dotaz. 

Přečteno: 17823x

Autor: redakce
Další články ze sekce Design a interiér
Štítky: for decor, FOR INTERIOR, FOR PRESENT, veletrh
Publikováno: 16.08.2010

Nový příspěvek

Jméno / přezdívka *
Nadpis:
Zpráva: *
0m1zv9cf TimothyNew 02.01.2017 16:42 Reagovat
Zobrazit vše
Veletrh FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 7. – 10. října 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany, představí horké novinky a trendy pro sezónu 2011 v oblasti interiérového designu.
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »