Špičkové digestoře FABER pro vaši kuchyni

Digestoře již dávno nejsou sterilně bílými a hlučnými přístroji zaměřenými pouze na výkon. Současné odsavače tvoří atraktivní designové doplňky dokreslující kuchyňskou atmosféru. A…

Inspirace a styl Špičkové digestoře FABER pro vaši kuchyni

Švýcarská značka JURA představuje exkluzivní model WE6

Švýcarský výrobce exkluzivních kávovarů si potrpí na několika základních hodnotách, a to na precizním zpracování, moderních technologiích a elegantním vzhledu. Profesionální přístroj…

Elektro a spotřebiče Švýcarská značka JURA představuje exkluzivní model WE6

Oživení kuchyně pomocí LED obrazu

Dekoraci kuchyně lze pojmout různými způsoby, pokud chcete něco opravdu elegantního a originálního, zkuste se podívat na LED obrazy. V tomto článku je v krátkosti představíme. Jedná…

Inspirace a styl Oživení kuchyně pomocí LED obrazu

5 tipů na rekonstrukci panelákové koupelny

Bydlení ve vlastním bytě v panelovém domě má spoustu známých výhod – dobrá dosažitelnost škol, obchodů, kultury, sportovního vyžití, více volného času, méně starostí s údržbou atd.…

Rekonstrukce bytu 5 tipů na rekonstrukci panelákové koupelny

Jak na výběr domácí vinotéky?

Při výběru domácí vinotéky je třeba brát zřetel hned na několik parametrů: Rozměry / kapacita Design Účel použití Způsob chlazení Celková konstrukce Výběr značky…

Elektro a spotřebiče Jak na výběr domácí vinotéky?
1 2 3 4 5

TOP produkty

LIEBHERR CP 4023 - TOP lednice s mrazákem

Lednička LIEBHERR CP 4023 Kombinovaná lednička LIEBHERR CP 4023 je energeticky úsporná a patří mezi to nejlepší na trhu. Díky nízké spotřebě 247kWh za rok patří lednice do energet…

Další produkty
Nejnovější Nejčtenější Seriály Štítky
Technistone - Základ moderní, kvalitní kuchyně

Kuchyň je centrem většiny domácností, proto se investice do nové, krásné a kvalitní kuchyně určitě vyplatí. Kuchyňská deska, nejnamáhavější část kuchyně, je jejím základem. »

Inspirace a styl
Rekonstrukce bytového jádra - noční můra nebo zbytečná obava?

Již jen představa o jakémkoliv větším zásahu do stávajícího stavu bytu vzbuzuje v myslích majitelů či uživatelů bytů hrůzné noční můry. Již jen obyčejné malování nebo tapetování představuje hodiny příprav, stěhování, samotné práce a následného úklidu, vytírání a mytí oken… »

Rekonstrukce bytu
Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Při rozsáhlejší rekonstrukci panelákového bytu je koupelna se záchodem zpravidla první na řadě. Je to pochopitelné. Zatímco modernizace kuchyně se může obejít bez větších stavebních zásahů, rekonstrukce koupelny a toalety se provádí většinou při „likvidaci“ klasického bytového… »

Rekonstrukce bytu
Malá velká koupelna v paneláku

Život uhání stále rychlejším tempem, a to není zrovna fakt, který by svědčil ve prospěch kvality našeho žití. Stále se zkracující chvíle relaxace je však možno v dnešní době využívat daleko lépe než mohly generace předchozí. »

Inspirace a styl
Koupelna v malém prostoru

Současný trend zahrnuje hlavně modernizaci malých a zastaralých koupelen, a také vytváření nových, prostornějších místností pro relaxaci. S prostorem malé koupelny se nepotýkají jenom obyvatelé panelových domů. Malé koupelny najdeme i ve starších činžovních domech, novějších… »

Inspirace a styl
Malujeme panelový byt - výběr vhodné barvy

Minule jsme si ukázali, jak vymalovat panelový dům. Dnes se zaměříme na výběr vhodných barev, které jsou dnes volně dostupné na trhu. Volbou vhodné barvy si můžete ušetřit hodně starostí např. s jejím mícháním. »

Rekonstrukce bytu
Pusťte barvy do bytu - připravujeme se na malování

Moderní trendy preferují značnou barevnost. Té se přestali bát zejména architekti a přišli s návrhy nejrozmanitějších úprav nejdříve ve veřejných prostorách, později se začaly barvy prosazovat i v domácnostech. »

Rekonstrukce bytu
Měníme tvář bytu – Jak na malování v panelovém bytě?

Interiérové plochy stěn a stropů se dají zajímavě ztvárnit a zútulnit pomocí různých povrchových úprav a barevných řešení. Malování je jedním z nejrozšířenějších způsobů. Není přitom nákladné, je méně pracné a také časově kratší než například tapetování. »

Rekonstrukce bytu
Moderní rohová řešení v panelákové koupelně

Koupelna dneška by totiž neměla sloužit jen k vykonávání hygienických úkonů, ale i jako místo duševní očisty. I z malé koupelny je možné vytvořit zajímavou místnost, v níž můžeme trávit velmi příjemné chvíle. »

Inspirace a styl
Volba prostoru při rekonstrukci kuchyně

Při rekonstrukci bytu obvykle přichází na řadu instalace zcela nové kuchyně. Každý obytný prostor, ať už velký či malý, počítá alespoň s koutkem určeným pro přípravu jídel. Většina za nás si nedokáže představit správné fungování domácnosti bez této místnosti. Je také pravda,… »

Rekonstrukce bytu
KVK
vše pro zateplení, stavební chemie anhydritové podlahy
STENO
vybavení pro kuchyně a koupelny
Oresi s.r.o.
nejvhodnější panelákové kuchyně
LIFTCOMP a.s.
výroba a montáž výtahů, eskalátorů a automatických dveří
Československá obchodní banka, a. s.
profesionální finanční služby pro SVJ a bytová družstva
 
Akční nabídky Soutěže
Akční nabídka dřevěných podlah Kahrs 2011

Tak jako každý rok přináší společnost KMD PLUS akční… »

Ke všem varným deskám Karma škrabka zdarma

Internetový obchod INDUKČNÍ VAŘIČ Vám nyní ke každé… »

Navrhněte si vlastní výtahovou kabinu!

Společnost LIFTCOMP a.s. počátkem tohoto roku, jako… »